(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Гіпсова шпаклівка ADA saten

Виробник: АБС
Модель: lb180002-09
121.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Гіпсова шпаклівка ADA saten призначена для остаточного (фінішного) вирівнювання стін і стель всередині приміщень з нормальним рівнем вологості. Паропроникна та екологічно чиста. Крім того гіпс працює як природний регулятор вологості. На відміну від багатьох своїх аналогів, гіпсова шпаклівка «ADA saten» більш пластична і більш тонкошарова. Роботи з нею менш працемісткі і у неї більш низька витрата. Однієї упаковки буде достатньо для обробки 40м2 площі, за умови, що ділянка була попередньо вирівняна стартовою штукатуркою.

підготовка поверхні

Поверхня повинна бути чистим і міцним, неміцні ділянки необхідно зміцнити за допомогою стартовою штукатурки. Не допускаються великі горбки або раковини. Перед нанесенням гіпсової шпаклівки «ADA saten» необхідно обробити робочу поверхню грунтом глибокого проникнення, після його повного висихання можна приступати до нанесення шпаклівки.

готування робочого розчину

Робочий розчин необхідно готувати в чистій ємності 20-25л. Вміст пакету висипати в заздалегідь приготовлену чисту прохолодну воду і перемішати за допомогою дриля із спеціальною насадкою або вручну до утворення однорідної маси без грудок. За консистенцією готова гіпсова шпаклівка повинна нагадувати густу сметану. Якщо ви не впевнені що зможете швидко виробити весь мішок шпаклівки, то найкраще замішувати розчин частинами.

виконання робіт


Роботи з гіпсовою шпаклівкою слід проводити тільки всередині приміщення і тільки при температурах +10 С - +30 С.

В якості основного робочого інструменту використовуйте широкий шпатель 35 -50см і в якості додаткового - вузький шпатель шириною 10 - 15см. Обидва шпателя повинні бути з нержавіючої сталі.

Вузьким шпателем накиньте одну гірку приготовленої суміші на центр широкого і тримаючи його під кутом 300 впевненим в міру сильним рухом нанесіть шпаклівку на стіну або стелю , по отриманому сліду від шпаклівки пройдіться шпателем ще кілька разів до повного загладжування і приховання всіх дефектів від стартової штукатурки. Слідкуйте за товщиною шару нанесеного матеріалу , вона не повинна перевищувати 1,5 мм. Якщо необхідно нанести шар товще 1,5 мм , робіть це двома шарами. Другий шар можна нанести тільки після повного висихання попереднього.

Якщо після виконання робіт у вас залишилася замішана гіпсова шпаклівка то необхідно в ємність із залишками акуратно по стінці додати воду , так щоб на поверхні матеріалу утворився шар води і закрити кришкою. Цю суміш можна буде використовувати на наступний день.

Після нанесення матеріалу і його повного висихання необхідно обробити поверхню абразивної сіткою , щоб видалити дрібні борозенки від шпателя. Після цього поверхня готова до подальших робіт .

техніка безпеки

Гіпсова шпаклівка ADA saten містить у своєму складі 2% вапна, яке негативно впливає на шкіру людини, тому всі роботи з матеріалом проводити в рукавичках.

У разі потрапляння шпаклівки в очі, негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

зберігання

Гіпсова шпаклівка повинна зберігатися в сухих приміщеннях на піддонах. Не допускайте попадання вологи на мішки. Слідкуйте за цілісністю мішків. Надірвані мішки використовувати в першу чергу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари