(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Засоби для захисту та догляду

Препарат для захисту будівельної деревини Tytan 5S призначений для профілактики і повного знищення шкідників на будь-якій стадії зараження. В процесі експлуатації Біозахист для будівельної деревини Tytan 5S не руйнує структуру дерева і може використовуватися в найсуворіших умовах. Завдяки вмісту роз..

703.54грн

703.54грн
Захистіть ваші крокви і балки від передчасного руйнування грибком, пліснявою та шкідниками за допомогою спеціального просочення для кроквяних систем Tytan 2S. Переваги Концентрований склад просочення дозволяє знизити витрати на логістику, а також підібрати потрібну вам концентрацію активного к..

370.68грн

370.68грн
Ефективний засіб для захисту садової деревини від передчасного руйнування мохом, цвіллю, дереворуйнівними комахами і гризунами. Особливість препарату Tytan 3S полягає в ефективності для дерев'яних конструкцій які постійно контактують із землею. Після повного висихання біозахисту, оброблені вироб..

376.17грн

376.17грн
Захисний засіб «Tytan 4F» являє собою комплексне рішення для захисту деревини не тільки від вогню, але й від різного роду біологічних поразок. «Tytan 4F» являє собою сольовий концентрат, що складається з 8 видів солей мінерального і органічного походження. (Сульфати, фосфати, ізотіазолон, сполуки..

525.24грн

525.24грн
Застосовується для профілактики цвілі , лишайників , моху. Грунт Еg - 69 часто застосовують як звичайний грунт , наявність у його складі бактерицидних добавок забезпечує в майбутньому чудовий захист від моху , лишайників , цвілі а також від комах. Якщо ви плануєте клеїти шпалери або штукатурення все..

61.50грн

61.50грн
Універсальний водовідштовхуючий засіб ES- 66 призначений для захисту стін від намокання. ES- 66 створює на поверхні захисну плівку яка не пропускає вологу , але в той же час має високу паропроникність, дозволяючи тим самим вільно циркулювати повітрю всередині стін ( ваші стіни дихають ) . ES- 66 про..

39.50грн

39.50грн
Засіб для видалення солей ES-67 призначено для видалення сольових, цементних, вапняних забруднень і слідів іржі з цегли, кераміки або пластику. Практично всі власники приватних будинків з облицювальної цегли стикаються з проблемою видалення сольових плям з фасадів. Багато хто намагається боротися..

58.50грн

58.50грн
Протигрибкова емульсія Anserglob ES - 65 призначена для повного знищення цвілі моху та лишайників . До складу емульсії входить близько 1,5 % активного бактерицидного компоненту, якого цілком достатньо не тільки для видалення вище перерахованої мікрофлори, а й для запобігання її повторної появи . Вар..

34.50грн

34.50грн
Імпергнат Максіма глибокого проникнення призначений в першу чергу для біологічного захисту деревини, деревина оброблена цим засобом практично не піддається гниттю і поразці комахами, крім того імпергнат Максіма створений на основі акрилової дисперсії і володіє зміцнюючими властивостями, завдяки..

145.00грн

145.00грн
Засіб для очистки піни TYTAN Eco(500мл), призначений для видалення залишків монтажної піни і поліуретанового клею будь-якого типу з поверхні, шкіри, з інструментів. На відміну від своїх аналогів, очищувач TYTAN Eco не агресивний до шкіри людини і не вступає в реакцію з металевими матеріалами. Він пр..

93.71грн

93.71грн
Морозостірол - протиморозна добавка, що дозволяє проводити роботи з утеплення фасадів мокрим методом при температурі до -8 ° С. Як відомо, роботи з утеплення фасадів мокрим методом можна проводити при температурі мінімум + 5 ° С, при більш низьких температурах швидкість твердіння клею знижує..

370.00грн

370.00грн
Засіб для захисту деревини Deimos призначено для абсолютного захисту виробів з дерева від різного роду природних руйнувань ( гниль , пліснява , комахи , вогонь). Незважаючи на гадану дешевизну препарату , даний засіб ставитися до числа кращих препаратів для захисту деревини. Препарат абсолютно не то..

72.07грн

72.07грн
Не завжди виходить акуратно працювати з монтажною піною, часто піна потрапляє на ділянки де її бути неповинно, механічним методом її видалити не завжди виходить і не завжди якісно, ​​та й сам інструмент необхідно тримати в чистоті. Якщо вчасно не почистити пістолет для піни, він зіпсується. Всі ці з..

91.00грн

91.00грн
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

Засоби для захисту та догляду

засоби від грибка, водовідштовхуючі засоби, засоби від висолів

Хіт продажів