(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Ланцюгові електропили

Щоб тримати свій садок в порядку або для того щоб порізати невеликі колоди не обов'язково купувати потужну електропилку, досить невеликої і компактної. Електропила Foresta FA-1835S якраз з цього сімейства. Невелика робоча шина всього 35 см і невелика вага дають право вважати її одним з кращих ін..

1 725.00грн

1 725.00грн
Ланцюгова електрична пилка Foresta 2300Вт з посиленою шиною 40.5см має широкий спектр застосування. Завдяки невеликій вазі і компактності вона чудово підійде для обрізки плодових дерев, а також для заготівлі дров. Електропилка Foresta 2300Вт оснащена потужним боковим двигуном, який з легкістю впорає..

2 173.53грн

2 173.53грн
Електрична пилка Foresta 2600Вт це найпотужніша електропилка від торгової марки Foresta. Потужність пилки дозволяє виконувати абсолютно всі роботи, не уступаючи своїм бензиновим аналогам. У електропилки застосований прямий тип двигуна що підвищує маневреність і зручність в роботі. Вага інструменту в..

2 677.40грн

2 677.40грн
Ланцюгова електропила Foresta FS2440DS Українського виробництва з прямим електродвигуном має високу робочу потужність 2,4 кВт і порвняно з невеликою вагою всього 5,8 кг здатна стати незамінним помічником на будь-якому дачній ділянці. Такої потужності цілком достатньо для валки дерев середньої товщин..

2 154.18грн

2 154.18грн
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Ланцюгові електропили

Серед дачників і власників невеликих присадибних ділянок, ланцюгові електропили отримали ширшу популярність ніж їх бензинові аналоги. Цьому є кілька причин, найголовніша полягає в надійності і простоті обслуговування. Вся справа в електродвигуні, який менш схильний до зносу оскільки має менше рухомих частин і як наслідок більш надійніший ніж двигун внутрішнього згоряння. Ще один плюс на користь ланцюгової електропили - це вартість палива, для власників електропилок вартість роботи приблизно в три рази нижче ніж для власників бензинових аналогів, ну і останній аргумент на користь електропили - це низький рівень шуму, навряд чи ваші сусіди по дачі зрадіють звуку бензинової пили.

Незважаючи на всі свої достоїнства у ланцюгових електропилок все ж є свій недолік - це невеликий радіус дії, обмежений довжиною кабеля і необхідність в джерелі енергії. Перед покупкою електропили рекомендуємо в першу чергу звернути на її споживану потужність і порівняти з можливостями вашої мережі, інакше є ризик що ваша нова електропилка стане вам головним болем.

Як висновок можна сказати наступне. Якщо у вас немає необхідності працювати пилкою в віддалених ділянках де немає електрики і у вас немає необхідності пиляти товсті колоди, ланцюгова електропила буде правильним вибором.

Хіт продажів