(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Монтажна піна, клей, герметики

Герметик акриловий Tytan - це універсальний однокомпонентний герметик на основі акрилових смол має високу адгезію практично до всіх будівельних матеріалів. Герметик можна використовувати для герметизації швів що піддаються періодичній деформації. Його також можна наносити на вологі поверхні. Після п..

46.35грн

46.35грн
Герметик на бітумній основі армований скловолокном Tytan Стоп Вода призначений для екстреного тимчасового ремонту покрівлі та герметизації протікань Герметик має відмінну адгезію до всіх покрівельних матеріалів, гарантовано усуває пошкоджені ділянки. Завдяки високій пластичності покрівельний гермети..

182.81грн

182.81грн
Водний монтажний клей Hauser інтер'єр на основі стіролової дисперсії  використовується для приклеювання матеріалів з поліуретану, спіненого полістиролу, виробів з дерева, металу, кераміки, практично всіх видів пластику (крім фторопласта) до будь будівельних поверхонь (гіпсові штукатурки, це..

46.70грн

46.70грн
Вогнестійкий герметик TYTAN на силікатній основі застосовується для герметизації стиків і щілин в камінах і печах, а також в системах відводу диму. Особливість цього матеріалу полягає в його здатності легко переносити відкрите полум'я і дуже високі температури до 12500С. Такого порога температур..

120.09грн

120.09грн
Герметик для акваріумів на силіконовій основі призначений для герметизації швів в старих акваріумах і тераріумах, а також застосовується при виготовленні нових. Герметик характеризується високою адгезією до гладких поверхонь, а також легко переносить тривалий контакт з водою. Після повного застиганн..

123.70грн

123.70грн
Каучуковий герметик для екстреного ремонту покрівлі Tytan X-treme на основі синтетичного каучуку і фіброволокна, здатний швидко усунути протікання і виконати герметизацію поверхні в екстремальних умовах від -10°C до + 40°C, а також під час сильного дощу, граду чи снігу. Завдяки особливим роз..

140.68грн

140.68грн
Високотемпературний герметик TYTAN на силіконовій основі призначений для герметизації швів що піддаються дії високих температур до 2500С. Після повного затвердіння утворюється міцний еластичний шов стійкий до вологи, олив і слабких кислот. Завдяки цим властивостям високотемпературний герметик можна ..

137.21грн

137.21грн
Універсальний герметик TYTAN це побутовий герметик широкого спектру застосування. Його можна з успіхом використовувати для герметизації швів в панелях, між листами OSB, полікарбонату, щілин в металевих виробах, в сантехнічних роботах. Універсальний герметик - це ваш помічник в будинку. На жаль, він ..

83.48грн

83.48грн
Силіконовий герметик Tytan з кислотною системою затвердіння працює як пластичний ущільнювач для скла, його можна використовувати як для внутрішніх так і зовнішніх робіт. Склярському герметику Tytan властива висока адгезія практично до всіх будівельних матеріалів. Його можна використовувати при герме..

112.53грн

112.53грн
Клей Artelit RB-112 створений на основі синтетичного каучуку, сополімерів, стиролових смол і органічних розчинників. Призначений головним чином для приклеювання фанери, ДВП, ДСП, OSB та інших листових дерев'яних матеріалів до мінеральних або дерев'яних підстав. Допускається укладання штучног..

1 949.31грн

1 949.31грн
Клей герметик Tytan Power Flex на основі нового типу в'яжучого, а саме сіланізірованного полімеру, призначений для швидкого і якісного склеювання  будь-яких матеріалів в будь-якому поєднанні. Клей характеризується високою швидкістю початкового схоплювання від 3 до 5 хвилин і просто непристо..

204.89грн

204.89грн
Після довгих лабораторних випробувань і виробничих тестів компанія Селена представила на ринок свій новий продукт - клей для дзеркал Tytan Professional. Він був покликаний замінити застарілий RB-62 і №930. Новий продукт отримав більш досконалу формулу і при цьому практично не змінився в ціні. Як і й..

81.11грн

81.11грн
Клей TYTAN RB-62 призначений для приклеювання найрізноманітніших дзеркал будь-якого розміру до практично будь-якій поверхні. Головне достоїнство, що визначає RB-62 як високоякісний продукт це его еластичність в застиглому вигляді. З його допомогою можна приклеїти дзеркало навіть до поверхні що схиль..

64.53грн

64.53грн
Реактивний однокомпонентний клей для паркету, створений на основі нового модифікованого силану-поліуретанового в'яжучого (STP-полімер). Клей призначений для приклеювання всіх видів паркету і паркетної дошки до будь-якої поверхні без використання грунту. Artelit HB-810, чудово підходить для монта..

2 350.89грн

2 350.89грн
Клей для пінопласту "Anserglob PRO Fix" призначений для приклеювання плит з пінопласту і екструдованого пінополістиролу до будь-якої мінеральної поверхні (цегла, бетон, штукатурка, піноблок, газоблок, кераміка). На відміну від звичайної поліуретанової піни, клей для пінопласту "Anserg..

160.00грн

160.00грн
Універсальний поліуретановий клей для утеплювачів TYTAN Stiro призначений для приклеювання будь-яких теплоізоляційних матеріалів практично до будь-якої поверхні, до бетону, цегляних стін, до стін з газоблоку і газосилікату, до будь-яких оштукатурених поверхонь і навіть до металів. Виняток - поліе..

167.98грн

167.98грн
Показано з 1 по 16 з 31 (всього 2 сторінок)

Монтажна піна, клей, герметики

В цьому розділі представлені різноманітні поліуретанові, акрилові і силіконові герметики а також клейові склади і монтажні піни, від популярних виробників. Всі матеріали перевірені часом а також жорсткими умовами експлуатації. Крім того дані матеріали не одноразово отримували вищу оцінку споживача не тільки в Україні але і в багатьох інших країнах світу.

Хіт продажів