(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Каучуковий клей для фанери та паркету Artelit RB-112

Виробник: Selena
Модель: 214-01
1 949.31грн

  • Наявність: Є в наявності

Клей Artelit RB-112 створений на основі синтетичного каучуку, сополімерів, стиролових смол і органічних розчинників. Призначений головним чином для приклеювання фанери, ДВП, ДСП, OSB та інших листових дерев'яних матеріалів до мінеральних або дерев'яних підстав. Допускається укладання штучного паркету з традиційних порід дерева, а також для паркету з чутливих до вологи порід дерева з довжиною елементів не більше 600мм. Не допускається приклеювання масованої дошки, екзотичного і лакованого паркету.

Переваги

Відмінна адгезія до традиційних поверхонь з бетону, цементних стяжок і дерева.

Висока еластичність забезпечує стійкість клею і укладеного паркету до механічних динамічних навантажень.

Повна інертність до води гарантує стійкість від набухання і зниження адгезійних властивостей.

Швидке початкове схоплювання забезпечує фіксацію елемента що приклеюеться протягом 15-20хв.

Підготовка поверхні

Поверхня для нанесення клею повинна бути чистою, без пилу і бруду, без мастильних плям. Якщо такі є їх необхідно усунути. Бруд можна видалити за допомогою миючих засобів і після повного висихання приступати до роботи з клеєм. Мастильну пляму рекомендується видалити за допомогою органічних розчинників або бензину Калоша.

Нанесення RB-112

Наносити клей для фанери RB-112 потрібно за допомогою спеціального шпателя В3. Не рекомендується покривати клеєм велику площу, так як час його схоплювання коливається від 15 до 20хв. Наносьте клей на ділянку яку ви можете обробити протягом 10-15хв. Рекомендована температура проведення робіт + 20 ° С.

Час повного застигання клею 4-5суток при укладанні елементів на стяжку або бетон, і 12-14 днів при укладанні на дерев'яну поверхню.


Техніка безпеки

При роботі з клеєм для паркету і фанери Artelit RB-112, користуйтеся індивідуальними засобами захисту. Вогненебезпечний, не працюйте поблизу нагрівальних приладів і відкритого вогню. Працювати в провітрюваному приміщенні. НЕ вдихайте пари клею.

Зберігати в провітрюваних приміщеннях вдалині від від вогню і джерел тепла. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Щоб уникнути псування матеріалу, кришка відра повинна бути щільно закрита. Зберігати при температурі від -20 ° С до + 25 ° С. Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення.


До затвердіння
Система затвердіння дифузійна
Густина 1,15-1,25г/см3
Після затвердіння
Термостійкість -20°С - +60°С
Сухий залишок 73%
Основні характеристики
Колір бежевий
Час повного застигання 4-5діб
Основа SBS каучук
Час придатності до роботи 15-20хв
Витрата 0,7-1,3 кг/м2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари