(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для утеплювачів Anserglob PRO Fix

Виробник: Anserglob
Модель: 486-01
160.00грн

  • Наявність: Є в наявності


Клей для пінопласту "Anserglob PRO Fix" призначений для приклеювання плит з пінопласту і екструдованого пінополістиролу до будь-якої мінеральної поверхні (цегла, бетон, штукатурка, піноблок, газоблок, кераміка). На відміну від звичайної поліуретанової піни, клей для пінопласту "Anserglob PRO Fix" не має об'ємного розширення в процесі твердіння, тому його можна використовувати для заповнення швів між плитами пінопласту і полістиролу.
Переваги

До переваг піни-клею для пінопласту Anserglob PRO Fix можна віднести

  • Простота використання. Він не вимагає замішування, що в свою чергу позбавляє вас від необхідності мати під рукою ємність для замішування, електроінструмент, необхідність підключатися до електромережі і мати під рукою джерело води.
  • Піна клей дуже компактна і економна. Балон з піною можна просто взяти з собою на ліса і виконувати роботи по утепленню не витрачаючи багато зусиль, при цьому одного балона вистачить на 12-15м2 поверхні.
  • Anserglob PRO Fix повністю застигає всього за 2 години, що в рази прискорює процес виконання робіт і дозволяє швидко перейти до нанесення армуючого шару на фасаді.
  • Клей для пінопласту Anserglob PRO Fix має швидке початкове схоплювання, 2-3 хвилини що дозволяє майстру швидко перейти до монтажу наступної плити. У той же час клей для пінопласту має довгий час відкритої роботи, 15 хв. Цього часу цілком достатньо для корекції плити пінопласту або полістиролу в разі помилки.
  • Відсутність об'ємного розширення. Даний показник гарантує відсутність деформацій як у процесі монтажу плит утеплювача так і в процесі експлуатації будівлі. Крім того цей показник дозволяє використовувати клей для утеплювача Anserglob PRO Fix для заповнення швів між плитами, при монтажі вікон, і як ремонтний засіб для заповнення тріщин в стінах.

Недоліки

  •  Поріг допустимих перепадів по товщині шару нижче ніж у традиційного клею для утеплювача на цементній основі і складає 5см. Це знижує можливість монтажу плит пінопласту і екструдованого пінополістиролу на криві стіни.
Основні характеристики
Клас горючості B3/F
Номінальний об'єм 750мл
Вага 1кг
Водопоглинання 1кг/м2
Колір Блідо-блакитний
Об'єм балона 1000мл
Теплопровідність 0,036 В/м*K
Час повного застигання 24 години
Тип клей
Час корегування 7хв
Температура поверхні +5⁰C до +30⁰C
Адгезія до поверхні (мПа) 1,5
Температура експлуатації -60 +100
Витрата 10м2
Стабільність розмірів 3%

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари