(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для паркету Artelit HB-810 гібридний

Виробник: Selena
Модель: 213-01
2 350.89грн

  • Наявність: Є в наявності

Реактивний однокомпонентний клей для паркету, створений на основі нового модифікованого силану-поліуретанового в'яжучого (STP-полімер). Клей призначений для приклеювання всіх видів паркету і паркетної дошки до будь-якої поверхні без використання грунту. Artelit HB-810, чудово підходить для монтажу паркету з нестабільних порід деревини, таких як акація, ясен, бук, вишня. Крім того даним клеєм можна приклеювати паркет з екзотичних порід деревини (палісандр, бамбук, махагони, мербау та ін).

Переваги

Висока еластичність забезпечує компенсацію руху швів при різких перепадах температури, вібраціях, динамічних навантаженнях.

Стійкий до механічних навантажень, старіння, впливу мікроорганізмів і миючих засобів. Зберігає характеристики навіть при сильному зволоженні.

Екологічний, не викликає алергічних реакцій, не містить розчинників і не виділяє шкідливих речовин.

Повітряна полімеризація забезпечується за рахунок реакції з вологою повітря, при цьому утворюється стійкий сітчастий полімер.

Використання

Перед початком робіт з клеєм для паркету Artelit HB-810, необхідно підготувати поверхню. Поверхня повинна бути міцною, рівною і визрілою, без пилу, сміття, бруду і маслянистих речовин що знижують адгезію. Маслянисті речовини необхідно видалити за допомогою розчинників, слабкі місця стяжки або бетону обробити відповідними цементними сумішами.

Наносити клей на основу рекомендується за допомогою спеціальних зубчастих шпателів В1, В3 або Pajarito 23/48. Після нанесення клею укладається паркет в проектне положення. Час коригування 90хв. Повний час застигання 7діб, після закінчення цього часу укладений паркет можна шліфувати, циклювати або обробляти лаком. Технологічне пересування допускається через 5днів після укладання.

Техніка безпеки

При роботі з гібридним клеєм для паркету Artelit HB-810, дотримуйтеся стандартних правил гігієни. Уникайте потрапляння клею на відкриті ділянки тіла, це може викликати сухість шкіри. Працюйте в рукавичках. Працюйте подалі від вогню та нагрівальних приладів.

Зберігання

Зберігати в приміщенні при температурі не нижче +10, далеко від відкритого вогню та нагрівальних приладів. Щоб уникнути псування матеріалу під час зберігання, кришка відра повинна бути щільно закрита. Зберігати в недоступних для дітей місцях.

Існує більше дешевій аналог клею для паркету Artelit HB-810, практично такий же за властивостями клей для паркету Artelit HB-820.

Після затвердіння
Термостійкість -30 +60
Основні характеристики
Колір бежевий
Час повного застигання 7 днів
Основа преполімер (STP)
Час корегування 95 хв
Витрата 0,7 -1,4кг/м2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари