(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Протиморозний засіб Морозостірол

Виробник: Anserglob
Модель: 480-01
370.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Морозостірол - протиморозна добавка, що дозволяє проводити роботи з утеплення фасадів мокрим методом при температурі до -8 ° С. Як відомо, роботи з утеплення фасадів мокрим методом можна проводити при температурі мінімум + 5 ° С, при більш низьких температурах швидкість твердіння клею знижується, а при морозі практично зупиняється процес твердіння і роботи потрібно переносити до весни. Принцип роботи морозостірола грунтується на хімічній реакції з виділенням тепла, за рахунок цього клейова суміш розігрівається до температури + 10 ° С і вище створюючи тим самим оптимальні умови для нанесення і твердіння клейової суміші.Потрібно пам'ятати, що даний пластифікатор не є універсальним рішенням при утепленні фасадів, він працює тільки при приклеюванні утеплювача до фасаду будівлі, для робіт зі створення армуючого шару, він не ефективний. Для створення армуючого шару на поверхні утеплювача при низьких температурах використовуйте спеціалізовані суміші. Наприклад: Anserglob BCX-40-Зима.

Спосіб застосування

Додайте 0,5 л Морозостірол при замішуванні 1 мішка клею для приклеювання утеплювача, при цьому кількість води необхідно зменшити на 25%, через 3 хвилини суміш перемішайте повторно і вона готова до роботи.

Зберігання

Зберігати пластифікатор при температурі вище 0 ° С, тільки в оригінальній упаковці з щільно закритою кришкою, берегти від вогню.

Безпека

Морозостірол - це комплекс агресивних хімічних речовин. Будь ласка, ставтеся до нього серйозно, не нехтуйте елементарними правилами техніки безпеки, використовуйте засоби індивідуального захисту, які не вдихайте пари морозостірола, уникайте потрапляння речовини на відкриті ділянки шкіри. При попаданні на шкіру, негайно промити великою кількістю води. Берегти від дітей.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари