(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для утеплювачів ВСХ-39

Виробник: Anserglob
Модель: lb030001-01
 Клей для утеплювачів ВСХ-39
151.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Високоякісна клейова суміш ВСХ - 39 призначена для приклеювання пресованих мінералватяних плит , плит з пінополістиролу , а також листів екструдованого пінополістиролу до міцно не деформується підстав з бетону, цегли, піноблоку, газоблоків . Дана суміш не призначена для створення армуючого шару на поверхні пінопласту або пінополістиролу а тільки для приклеювання. Для створення високоякісного армуючого шару рекомендуємо скористатися сумішшю ВСХ -40. Суміш характеризується високою адгезією до поверхні. Крім того до складу клею введені пластифікатори які дозволяють утримувати вологу в середині суміші, забезпечуючи тим самим ідеальні умови для схоплювання. Цей клей не має у своєму складі пластифікаторів що дозволяють легко зісковзувати з шпателю і загладжуватися на поверхні стіни. Справа в тому що, ця властивість не потрібна  сумішам для приклеювання утеплювачів, тому вказаний вище пластифікатор вилучили з її складу, це ніяк не відбилося на клейових властивостях матеріалу, але позитивно позначилося на ціні. На відміну від своїх конкурентів, клей для утеплювача ВСХ - 39 відрізняється більш високою адгезіею до поверхні 0,75 мПа, що дає ще один плюс у виборі даної суміші для утеплення фасаду вашого будинку.

Клей для утеплювача Anserglob BCX-39 виробляэться в автоматичному режимі на потужностях компанії Anser Ukraine, готова продукція ретельно перевіряється сертифікованою лабораторією. І тільки після лабораторного підтвердження мішки з готовою сумішшю відправляються на склад для подальшої реалізації.


Технічні характеристики

Пропорція суміші 0,22-0,24 л. води/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Відкритий час робіт не менше 20 хвилин
Адгезія до бетону не менше 0,75 МПа
Адгезія матеріалу(когезійний розрив по утеплювачу) через 7 діб твердіння
Температура поверхні від +5°С до +30°С
Температура эксплуатації від -30°С до +80°С


Зберігання
Зберігати суміш потрібно в сухих приміщеннях з нормальнім рівнем вологості повітря. Під час зберігання уникайте контакту мішків з вологою або сирою землею, бажано зберігати на піддонах, пошкоджені мішки використовувати в першу чергу.

 

 

 

Google

Основні характеристики
Призначення Для приклеювання утеплювачів
Тип Сухие смеси
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Відкритий час робіт не менше 20 хвилин
Температура поверхні від +5°С до +30°С
Адгезія до поверхні (мПа) 0,75 MPa
Пропорція суміші 0,21-0,22 л води/кг
Температура експлуатації від -30°С до +80°С
Країна виробник Україна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари