(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Сухі будівельні суміші

Виберіть підкатегорію
Гіпсова шпаклівка ABS saten турецького виробництва призначена для фінішного, тонкошарового вирівнювання стін всередині приміщень. Завдяки своїй високій пластичності ABS saten можна наносити шаром 1-1,5 мм. Крім того шпаклівка має високий ступінь білизни, що позитивно впливає на виразність вашого при..

128.00грн

128.00грн
Стартова гіпсова штукатурка ABS sivа. Застосовується для вирівнювання стін всередині приміщення з нормальним вологісним режимом експлуатації. Товщина шару за одне нанесення не повинна перевищувати 1,5 см. Якщо необхідно нанести шар більше 1,5 см, то нанесення потрібно проводити в два шари, причому д..

131.00грн

131.00грн
Однокомпонентна гідроізоляційна суміш WSR - 56 на цементній основі призначена для влаштування гідроізоляційного шару перед укладанням плитки у ванних басейнах або на балконах . Також може бути використана для басейнів або резервуарів для зберігання води c подальшим покриттям керамічною плиткою і вис..

316.50грн

316.50грн
Гіпсова шпаклівка ADA saten призначена для остаточного (фінішного) вирівнювання стін і стель всередині приміщень з нормальним рівнем вологості. Паропроникна та екологічно чиста. Крім того гіпс працює як природний регулятор вологості. На відміну від багатьох своїх аналогів, гіпсова шпаклівка «A..

121.00грн

121.00грн
Турецька гіпсова штукатурка застосовується для вирівнювання стін всередині приміщень з нормальним рівнем вологості. Екологічно чистий матеріал складається з гіпсу і вапна як регулятора швидкості схоплювання, паропроникна . Має високу адгезію до поверхні , легко наноситься і шліфується. Готовий штука..

134.00грн

134.00грн
Еластична затирка для швів Anserglob Fuga застосовується для заповнення швів між різними керамічними плитками, а також плитками з природного і штучного каменю, всередині і зовні будинків, як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях. Затирка створена на основі високоякісного білого цементу ..

59.20грн

59.20грн
Еластичний клей для каменю і плитки ВСХ-44 від торгової марки Anserglob застосовується для приклеювання плитки та каменю в місцях схильних до періодичних деформацій. Крім того, ВСХ-44 відмінно зарекомендував себе як високоефективний клей для зовнішнього застосування, так як легко переносить сильну с..

262.00грн

262.00грн
Клей ВСХ-46 це Високоеластична клейова суміш білого кольору. Її основне призначення - приклеювання плит з мармуру або будь-яких інших порід світлого каменю. Матеріал має білий колір, так як в якості основного гідравлічного в'яжучого в ВСХ-46 застосований білий цемент високої якості. Дана особлив..

320.50грн

320.50грн
Клей для керамограніту ВСХ-34 призначений для приклеювання керамогранітної плитки і будь-якої іншої плитки з коефіцієнтом водопоглинання менше 1%. Крім того ВСХ-34 можна використовувати при влаштуванні підлог з підігрівом. Клей можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. ..

176.00грн

176.00грн
Багатоцільовий клей для плитки ВСХ-30 призначений для облицювання плиткою жорстких не деформуючих поверхонь з бетону, цегли, штукатурних поверхонь, а також поверхонь з пінобетонних і газобетонних блоків. Клейова суміш призначена для роботи з плиткою розміром не більше 300/300мм і коефіцієнтом водопо..

115.00грн

115.00грн
Клейова суміш ВСХ - 33 від компанії ANSERGLOB застосовується для облицювання поверхонь з цегли, бетону газобетону цементно-піщаних поверхонь, цементно-вапняних,  гіпсових міцних недеформуючих поверхонь, монолітних підлог, керамічними, бетонними плитками і штучним каменем розміром не більше 300х..

135.50грн

135.50грн
Кладочна суміш BCM - 10 призначена для зведення стін з усіх видів цегли. У складі BCM - 10 присутня спеціальна добавка яка утримує вологу необхідну для застигання суміші. З BCM - 10 ви забудете про вивітрювання швів , усадку розтріскування і висолювання на поверхні цегли. Дана кладочна суміш має дуж..

101.50грн

101.50грн
Мурувальна суміш -11 призначена для зведення стін з легких теплоізоляційних матеріалів (піноблок, газоблок, газосилікат) всередині і зовні будинків. Особливість суміші кладки -11 полягає в наявності в її складі «перліту» природного утеплювача вулканічного походження, який виключає наявні..

117.00грн

117.00грн
Клейова суміш DOPS Block призначена для монтажу піно-та газобетонних блоків. Ключовою особливістю подібного типу сумішей є здатність утримувати вологу в складі суміші не віддаючи її в газоблок. Це позитивно позначається на результаті роботи. Конструкція зберігає свої початкові проектні параметри, її..

74.00грн

74.00грн
Мурувальна суміш BCM - 12 призначена для зведення стін з пінобетонних , газобетонних та блоків з пористого бетону. BCM - 12 це матеріал підвищеної адгезії з пластифікаторами для регулювання швидкості і рівномірності схоплювання . Завдяки цьому стіни зведені за допомогою BCM - 12 не деформуються в пр..

131.20грн

131.20грн
Самовирівнююча суміш LFS-72 призначена для стартового (основного) вирівнювання підлоги всередині будівель. Можна використовувати в системі підлог з підігрівом. В основному застосовується для вирівнювання поверхонь з бетону або після влаштування цементних стяжок. Після повного застигання LFS-72 перет..

242.20грн

242.20грн
Показано з 1 по 16 з 35 (всього 3 сторінок)

Сухі будівельні суміші

У сучасному будівництві жодне будівництво або ремонт не обходиться без використання Сухих будівельних сумішей. На цій сторінці ви знайдете будівельні суміші від провідних виробників України. Якість усіх цих матеріалів відповідає вимогам ГОСТ і ДБН (ДБН) України. Тут представлені різні матеріали, як на цементній, так і на гіпсовій основі. Починаючи від різноманітних штукатурок і шпаклівок закінчуючи високотехнологічними наливними підлогами і професійними клейовими сумішами.

Для зручності пошуку цікавлячого товару розділ розбитий на кілька інтуїтивно зрозумілих категорій. Не пропустіть інші розділи нашого сайту. Рекомендуємо відвідати найбільш барвистий наш розділ «будівельна хімія». Приємних вам покупок.

Хіт продажів