(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

ABS siva стартова штукатурка

Виробник: АБС
Модель: lb180003-01
ABS siva стартова штукатурка
131.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Стартова гіпсова штукатурка ABS sivа. Застосовується для вирівнювання стін всередині приміщення з нормальним вологісним режимом експлуатації. Товщина шару за одне нанесення не повинна перевищувати 1,5 см. Якщо необхідно нанести шар більше 1,5 см, то нанесення потрібно проводити в два шари, причому другий шар потрібно наносити після повного висихання першого.

Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути міцною без явних дефектів, якщо ж такі є, то їх необхідно усунути. Перед нанесенням гіпсової штукатурки поверхню необхідно обробити грунтом глибокого проникнення. Виробник рекомендує використовувати для цього грунт EG-60.

Приготування суміші

Для приготування робочої суміші використовують чисту прохолодну воду і ємність приблизно 25л. Наберіть в ємність трохи води і висипте вміст пакету, додайте ще води і ретельно перемішайте з допомогою низькооборотної дрилі зі спеціальною насадкою до отримання однорідної маси без грудочок.

Упаковка

Штукатурка упакована в поліпропіленові мішки по 30кг в кожному. Для великих об'ектів стартова штукатурка ABS siva може постачатися насипом у Біг-Бегах.

Зберігання

Зберігати стартову штукатурку ABS siva необхідно в сухих приміщеннях при плюсовій температурі, уникайте контакту з водою. Рекомендується зберігати мішки з штукатуркою на дерев'яних піддонах. Надірвані мішки використовувати в першу чергу. Гарантійний термін зберігання ABS siva, при дотриманні вище вказаних норм 6 місяців.

Застереження

Намагайтеся уникати контакту штукатурки з відкритими ділянками шкіри. Користуйтеся засобами індивідуального захисту. Не допускайте попадання в очі.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари