(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

ABS saten гіпсова шпаклівка

Виробник: АБС
Модель: lb180004-01
ABS saten гіпсова шпаклівка
128.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Гіпсова шпаклівка ABS saten турецького виробництва призначена для фінішного, тонкошарового вирівнювання стін всередині приміщень. Завдяки своїй високій пластичності ABS saten можна наносити шаром 1-1,5 мм. Крім того шпаклівка має високий ступінь білизни, що позитивно впливає на виразність вашого приміщення. Як і більшість гіпсових шпаклівок працює як природний регулятор вологості повітря у вашому будинку, при підвищеній вологості повітря вбирає вологу. При зниженій віддає вологу доводячи тим самим вологість повітря до оптимальної.

Рекомендується наносити на попередньо нанесений і висохлий шар стартовою штукатурки (наприклад: ABS siva). Крім того ABS saten можна використовувати для обробки гіпсокартонних панелей і пазогребних плит.

технічні характеристики штукатурки ABS saten

Товщина шару шпаклівки            0,2мм – 2мм

Відкритий час робіт                         80-100хв

Температура поверхні                     от +5 до +30

Витрата суміші                                        близько 1кг/м2

 

Виконання робіт

Перед нанесенням суху суміш ABS saten необхідно замішати із розрахунку 1 мішок на 16- 17л води , або 1кг на 0,6-0,7 л води. Залиште не розмішану суміш на 10-15 хвилин, а потім розмішайте за допомогою кельми або дрилі зі спеціальною насадкою. Після перемішування суміш готова для нанесення. При нанесенні стежте щоб товщина шпаклювального шару не перевищувала 2мм, інакше існує ймовірність утворення тріщин. Якщо ж вам необхідно нанести шар більше 2мм , то це необхідно робити в 2 шари, другий шар гіпсової шпаклівки необхідно наносити після повного висихання першого .

Зберігання

Зберігати гіпсову шпаклівку ABS saten необхідно в сухих приміщеннях не допускаючи контакту з вологою, упаковки з сумішшю рекомендується складати на піддони.

Заходи безпеки при роботі з гіпсовою шпаклівкою ABS saten.

  При роботі з гіпсовою сумішшю уникайте попадання на шкіру. Після роботи ретельно вимийте руки і змастіть живильним кремом. При попаданні в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

 

До затвердіння
Температура використання від +5 до +30
Основні характеристики
Товщіна шару 1-2мм
Відкритий час робіт 80-100хв
Витрата 1кг/м2 при товщині шару 1мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари