(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Вогнебіозахисний засіб для деревини Tytan 4F

Виробник: Selena
Модель: 208-01
525.24грн

  • Наявність: Є в наявності

Захисний засіб «Tytan 4F» являє собою комплексне рішення для захисту деревини не тільки від вогню, але й від різного роду біологічних поразок. «Tytan 4F» являє собою сольовий концентрат, що складається з 8 видів солей мінерального і органічного походження. (Сульфати, фосфати, ізотіазолон, сполуки бору, модифікатори.)

Вогнезахист Tytan 4F не дає стійкості дерева відкритому полум'ю, даний засіб присвоює вашій деревині функцію самозатухання. Якщо дерев'яну рейку обробити за допомогою вогнезахисту Tytan 4F, потім покласти в багаття вона буде горіти, але варто вийняти і вона тут же погасне. Деревина, оброблена даним засобом, не підтримує горіння!

Слід зауважити, солі що входять до складу засобу є також відмінним біозахисником, захищаючи вашу конструкцію від негативної дії гризунів, комах, плісняви та моху.

Переваги

  • Придатній для промислового застосування
  • Висока эфективність
  • Сувмісний з усіма видами фарб та лаків
  • Можна використовувати на всіпородах деревини
  • Відмінно бореться з біологічними шкідниками
  • Можна використовувати як всередині приміщення так і зовні

Підготовка до роботи.

Сольовий концентрат Tytan 4F розвести в в пропорції 1: 4 в теплій воді. Отриманий 20% розчин нанести на дерево в два етапи за допомогою пензлика, валика або пульверизатора. Оброблену деревину оберігати від атмосферних опадів до повного висихання. Після висихання оброблені поверхні можна фарбувати і покривати лаком.

Сольовий концентрат Tytan 4F можна застосовувати для просочення деревини методом автоклавування.

Техніка безпеки та зберігання

При роботі з засобом для вогнебіозахисту Tytan 4F дотримуватися стандартні заходи особистої гігієни. Оберігати від контакту з харчовими продуктами. Під час нанесення використовуйте індивідуальні засоби захисту. Тримати подалі від продуктів харчування і в недоступних для дітей місцях.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари