(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Все про мозаїчну штукатурку. Частина-2

  • 08 April 2017 23:33:26
  • Reviews :0
  • Views: 12779
  • 0


Якщо ви потрапили на цю сторінку і не бачили першої частини, рекомендую почати з неї, для цього перейдіть за посиланням


Фракції мозаїчної штукатурки


Прийнято розділяти всю мозаїчну штукатурку на три основні фракції


  • Дрібна - розмір зерна від 1 до 1.5мм
  • Середня - розмір зерна від 1.5 до 2мм
  • Велика - розмір зерна від 2 до 3мм


Існує також особливо велика мозаїка діаметр зерна якої досягає 5 - 7мм, але це рідкість. Тепер трохи про характеристики кожної фракції.



Дрібна - ця фракція вже повільно і впевнено йде з ринку. Чому? Її проблема в першу чергу в складності нанесення, дуже важко нанести таку штукатурку рівномірним шаром. Припустимо якщо у вас штукатурка з червоних і білих зерен, то в місцях де шар товщій, переважатиме червоний колір, де тонше там буде переважати білий. Якщо це велика стіна, то в загальному буде виглядати якось кривовато. Сама фактура дрібної фракції на великій стіні просто втрачається, з відстані 1-2м вже видно тільки один колір без фактури.Однако вона непогано себе показує при виділенні якихось дрібних елементів інтер'єру або фасаду (невеликі колони, балясини, і т.п) . Витрата такої фракції становить приблизно 2,5кг / м2.


Середня - це універсальний варіант який після нанесення дасть легке ненав'язливе виділення фактури і в той жи час досить таки економічний. Витрата такої фракції становить приблизно 3.0кг / м2. Середню фракцію рекомендують наносити на стіни всередині приміщення, щоб не втратити з великої відстані виразність фактури. Наноситься вона легко, особливих умов для нанесення не вимагає.


Велика фракція - цей варіант більше підходить для фасадів будівель, завдяки великій величині зерна фактура залишається виразною навіть на великій відстані. Наноситися така штукатурка легко і не пред'являє особливих вимог до рівності поверхні. Однак це не означає, що її не можна використовувати всередині приміщень, можна і багато хто так і роблять, все залежить від вашого смаку. Витрата великої фракції мозаїчної штукатурки становить приблизно 4,0 -4,5кг / м2.


Вибір кольору мозаїчної штукатурки


Це, напевно, найважливіше питання перед покупкою. Для початку необхідно визначитися з колірною гамою, тут вам що-небудь радити не буду, все залежить від вашого смаку. В ідеалі підбирати колір мозаїки необхідно зі стандартних зразків безпосередньо на виробництві або у сертифікованого дилера. Найчастіше покупці визначаються з колірною гамою  спираючись на картинки сайтів. У цьому випадку вам слід знати, що колір на вашому моніторі і реальний можуть трохи відрізнятися, це пов'язано з різними колірними налаштуваннями моніторів, яскравістю і різними типами матриць. Це не означає що колір буде радикально інший, немає, тільки відтінок. Наприклад, на моніторах з TN матрицею жовтий колір буде трохи блідіше ніж реальний, зелений трохи більш насиченышим від реального.



Нанесення мозаїчної штукатурки


Перед нанесенням мозаїки необхідно підготувати поверхню. Поверхня повинна бути рівною і без явних дефектів (горбочки, ямки), якщо такі є їх необхідно усунути за допомогою цементної штукатурки. Після повного застигання вирівнюючої штукатурки необхідно просочити поверхню грунтом глибокого проникнення. Потім наносимо грунт фарбу з кварцовим піском і після повного застигання грунт фарби приступаємо до процесу нанесення мозаїчної штукатурки. Ще один момент, грунт-фарбу бажано тонувати в переважаючий колір вашої мозаїки, тобто якщо в обраній вашої колірній гамі два кольори наприклад жовтий і червоний, при цьому червоного більше, то грунт тонується в червоний колір. Це необхідно у випадку невеликих пропусків. Якщо грунт буде не тонованим, то в разі пропусків будуть проявлятися білі плями на вашій стіні.


Що стосується самого процесу нанесення мозаїчної штукатурки то описувати його немає сенсу, це все одно що вчитися їздити на велосипеді по книжці, поки самі цього не спробуєте нічого не вийде. В цьому випадку краще всього подивитися презентаційний майстер клас. Все ж я не рекомендував би наносити мозаїку самостійно, а довірити цю роботу майстрам.


Догляд за мозаїчною штукатуркою


Після повного застигання вашої штукатурки рекомендується покрити її шаром акрилового лаку, наприклад, ES-86 (вологий камінь). Лак не тільки збільшить механічну міцність вашої штукатурки, але і підкреслить глибину кольору. Готову штукатурку можна мити проточною водою із застосуванням миючих засобів, а також мийками під тиском якими миють автомобілі.


Ну от здається все начебто все описав нічого не упустив, якщо у вас з'являться додаткові питання буду радий відповісти, пишіть на пошту або телефонуйте за будь-якого із зазначених телефонів в самому верху сторінки.


Успіхів !!))


 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.