(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Ціна кольору

  • 08 April 2017 19:27:43
  • Reviews :0
  • Views: 1806
  • 0


Ні для кого не секрет що колір будь-якого предмета майже завжди визначає ставлення людини до цього предмету. Всі ми, купуючи нову річ завжди звертаємо увагу на колір. І зовсім не важливо, що це, новий автомобіль, футболка, смартфон або нові навушники. Залежно від характеру і настрою кожен вибирає максимально близький йому колір. Правильно підібрана колірна гамма предметів, здатна змінити настрій і навіть сприйняття тих чи інших подій.


У виборі кольору штукатурки або фарби ситуація аналогічна ми завжди ретельно підбираємо колір виходячи з наших переваг. І який же наше розчарування якщо виявляється, що за колір потрібно ще доплачувати? На жаль, це так, вся справа в тому, що всі продавці дисперсійних штукатурок і фарб, виставляють ціну за базовий колір (білий), а за колеровку (додання кольору) необхідно доплатити. І добре якщо ця сума незначна, але буває і так що ціна колеровки перевищує ціну на сам матеріал.


Ціна колеровки, включає в себе ціну пігменту, плюс робота майстра і амортизація обладнання, якщо останні два можна проігнорувати, то ціна пігменту непорушна. Якісний пігмент коштує недешево. Вихід тільки один - прозорість ціни. Тепер вибираючи на наших сторінках фарбу або дисперсійну штукатурку, ви відразу ж будете бачити скільки точно вам необхідно доплатити за вибраний колір. Впроваджений калькулятор дозволяє миттєво перерахувати всі значення кольорів ще до того, як ви натиснете кнопку «виберіть колір». Як приклад спробуйте вибрати колір для акрилової штукатурки.


Ціна кольору так само залежить від використовуваних пігментів, є дуже дешеві пігменти, які продаються в будь-якому будівельному магазині у вигляді тюбиків по 100мл, ці пігменти можуть додати колір будь штукатурці або фарбі, але як показала практика вони дуже нестійкі до сонячних променів, атмосферних явищ і з дуже обмеженою кольоровою гамою. Якщо ви плануєте наносити штукатурку або фарбувати стіни всередині приміщення, то в принципі можна використовувати прості пігменти, але якщо роботи будуть проводитися на фасаді, то від дешевих пігментів краще відмовитися.


 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.