(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Паробар'єр і гідробар'єр. Що для чого ??

  • 08 April 2017 19:18:56
  • Reviews :1
  • Views: 45256
  • 5 Паробар'єр і гідробар'єр. Що для чого ??

Незважаючи на те що в інтернеті дуже багато інформації яка більш-менш повністю розкриває різницю між пароізоляційної плівкою і гідроізоляційної мембраною, проте це питання все одно залишається актуальним. Я спробую роз'яснити цей момент максимально просто і доступно, якщо щось втрачу і у вас залишаться додаткові питання, будь ласка пишіть на пошту, задавайте їх у коментарях або просто зателефонуйте, телефони вказані в самому верху сторінки, наші співробітники з радістю дадуть відповідь на них.

Пароізоляційна плівка.

Або просто паробар'єр. Я спеціально називаю пароізоляційні плівки плівкою, а не мембраною як це люблять робити багато продавців, це не більше ніж просто гарне слівце або маркетинговий хід.
Пароізоляційна плівка - це щільне глухе полотно, що не пропускає ні пар, ні повітря ні тим більше воду, взагалі нічого. Таку плівку застосовують при утепленні дахів, її укладають під утеплювач для того щоб в нього не потрапила волога у вигляді пари. Тобто іншими словами волога яка випаровується всередині приміщення не повинна потрапити в шар мінеральної вати інакше її теплоізоляційні властивості різко знизяться.
Пароізоляційні плівки бувають різні, нею може бути і звичайна поліетиленова плівка. Кожен виробник додає в неї свою особливість. Це може бути армування у вигляді квадратиків по всій площі полотна. Або дзеркальне напилення, яке повинно довше зберегти тепло. Суть всіх паробарьерние плівок одна. Вони нічого не пропускають.

Поширені запитання.

Яким боком кріпити паробар'єр?
В принципі нема різниці. Однак існують особливості виробників, одні наносять дзеркальне покриття, яке має більше зберігати тепло, інші покривають спеціальним напиленням, яке робить плівку міцніше, тоді потрібно дивитися на рекомендації виробника.
Чим кріпити цю плівку?
Між собою паробар'єр з'єднується за допомогою армованого скотча. До крокв кріпиться за допомогою притискної дерев'яної або металевої планки.

Гідробар'єр.

Або гідробар'єрна мембрана, він же дифузійна мембрана і він же супердифузійна мембрана. На відміну від паробарьера, гідробар'єр пропускає пар, але не пропускає воду. Він укладається зверху на утеплювач, відразу після самої покрівлі якщо дивитися зверху.
Найпростіший варіант виглядає як поліпропіленова тканина з мікроперфорацією (дірочками) такої перфорації цілком достатньо для проходження повітря і пара, але недостатньо для проходження великих крапель води. Дорожчі і ефективні мембрани виглядають як багатошарова тканина. Вони більш ефективні в плані паропроникності, якщо звичайна перфоплівка пропускає близько 300 мл повітря на 1 квадратний метр, то у тканини цей показник коливається в межах 500-800. Як і у випадку з паробар'єрними плівками, немає принципової різниці яким боком укладати гидрофобную мембрану. Все залежить від рекомендацій виробника. Деякі виробники на одну сторону наносять стійке до пошкоджень покриття, то цією стороною потрібно покласти до покрівлі.

Ну ось і все, все насправді просто, на останок подивіться на картинку нижче, вона наочно ілюструє все те що було описано. Якщо у вас залишаться якісь питання, будь ласка не соромтеся, пишіть в відгуках, пишіть на пошту, або просто зателефонуйте.
Допобачення. Тепла і затишку вам))


 
 
Leave a review  ↓