(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Переваги силіконової фарби

 • 09 April 2017 10:31:07
 • Reviews :0
 • Views: 3197
 • 0


Останнім часом нові технології у всіх сферах зробили крок вперед семимильними кроками. Будівельна галузь не виняток. Всі напевно чули про нові типи будівельних фарб (акрилова силіконова). Про акрилової фарбі говорити немає сенсу її знають всі хто хоч як то стикався з будівництвом або ремонтом. А от про силіконової фарбі знають небагато, але ж її переваги очевидні.


В якості основного компонента в силіконових фарбах застосована високомолекулярна силіконова смола, яка при нанесенні фарби на поверхню утворює міцну пористу плівку, яка успішно пропускає повітря, але не пропускає вологу. На перший погляд може здатися неможливим об'єднання таких властивостей як пористість і гидрофобность, але це так. Структура молекули силіконової смоли дуже схожа на молекули кварцу з приєднаними органічними радикалами. Така структура легко пропускає гази, в тому числі і повітря, але відштовхують воду. Якщо силіконову фарбу нанести на вологу поверхню, то волога просто віддалитися крізь шар фарби. Якщо подібний досвід провести з акриловою або будь-який інший фарбою, вона просто відшарується.


схема роботи силіконової фарби


Силіконові смоли - це антистатичний матеріал, вони мають невелику ступінь електропровідності, завдяки цьому статична електрика не скупчується в шарі фарби і не притягує пил, а значить, пофарбована поверхня набагато довше буде залишатися чистою і охайною. Проведіть маленький експеримент. Відірвіть маленький шматочок паперу і покладіть на стіл, потім візьміть пластикову ручку потріть трохи об волосся або шерсть і піднесіть до відірваного шматочку паперу, папір прилипне до ручки як залізо до магніту. Тепер візьміть замість ручки який не будь металевий предмет і повторіть дослід, папір не відреагує, бо матеріал електропровідний. Подібне відбувається і з вашим будинком, якщо він вкрита не силіконовим матеріалом, тільки замість вовни там працює вітер, а замість паперу звичайний пил.


Силіконові смоли не термопластичні, при підвищенні температури вони не стають м'якими. Справа в тому що у силіконових смол дуже сильний міжмолекулярний зв'язок, який практично не слабшає навіть при значному підвищенні температури.


Ще одна особливість силіконових фарб - лужна стійкість. Це означає що її можна наносити на оштукатурені поверхні вже через 48годин, для акрилових фарб цей період становить 30днів.


Всі матеріали на основі силіконових смол не підтримують розвиток грибка цвілі та інших мікроорганізмів, тому вам не доведеться додатково витрачатися на антибактеріальні засоби. Нанесення силіконової фарби не вимагає від вас особливих заходів обережності. Вони не горять, не мають запаху, не токсичні і легко наносяться. Їх рекомендують використовувати в поліклініках будинках відпочинку і в житлових приміщеннях, де є люди з підвищеною алергічною реакцією.


Основні властивості силіконової фарби


 • Відмінна паропроникність
 • Високі вологовідштовхуючі властивості
 • Стійкість до ультрафіолетових променів
 • Антибактеріальність
 • Не утворює поверхневих натягів
 • Довговічна
 • Стійка до стирання
 • Можливість пігментації в больш ніж 1000 відтінків


Висока якість силіконової фарби на довгий час виключає необхідність повторного фарбування, ніж виправдовує свою високу вартість.


 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.