(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Мармуровий щебінь 5-10мм

Виробник: Nigtas
Модель: lb200009-01
 Мармуровий щебінь 5-10мм
280.00грн

  • Наявність: Є в наявності


Мармуровий щебінь це унікальний будівельний і дизайнерський матеріал. Його перевага в його яскраво білому кольорі і повній відсутності токсичних речовин більше того він прекрасно поглинає деякі токсини. Такий щебінь застосовується для оформлення ландшафтного дизайну , наприклад для обсипання дерев благоустрою струмків і ставків. Після додаткової обробки мармуровий щебінь використовують як грунт для акваріумів і тераріумів. У будівництві цей щебінь застосовують у пов'язанні з білим цементом для приготування високоякісних бетонів білого кольору , для створення мозаїчних підлог , для виготовлення кольорових тротуарних плит. Будівля з бетону на основі білого цементу і мармурового щебеню не вимагає додаткової декоративної обробки і додаткового догляду. Білий бетон стрімко набирає популярність не тільки в Україні і в Європі а й у США , так як це екологічно і економічно вигідне рішення .

мармуровий щебінь в ландшафтному дизайні

Зараз мармуровий щебінь в сучасному дачному будівництві використовують як елемент ландшафтного дизайну. Клумби обсипані білосніжними камінчиками дивовижно виглядатимуть на будь-якій ділянці, особливо в поєднанні з хвойними рослинами.

Багато дизайнерів оформляють з його допомогою доріжки на ділянках, на таких доріжках практично не ростуть бур'яни, вам не потрібно буде думати про прополювання і в силу своїх фізико механічних властивостей, мармуровий щебінь не має гострих кутів, по таким доріжках можна ходити навіть босоніж.


добування мармурового щебеню

Видобувають мармуровий щебінь двома способами. Найпопулярніший це вибуховий кар'єрний метод. У гірській породі просвердлюється отвір в який закладається вибухівка (тротил, амоніт, піроксилін). Після вибуху виходять шматки в діаметрі приблизно 1м. Після цього всі ці шматочки збираються і додатково подрібнюються за допомогою щокових дробарок до потрібної фракції.

Менш популярний і трудомісткий це метод видобутку в шахтах використовується тільки якщо стоїть завдання зберегти верхній шар грунту або якщо матеріал залягає дуже глибоко. Принцип ідентичний видобутку вугілля в Українських шахтах.

Упаковка

Мармуровий щебінь розфасований в поліпропіленові мішки по 40кг. Також існує варіант поставки мармурового щебеню в біг-бегах по 1,5 т

Мармуровий щебінь 10-20мм упакований в щільні біг-беги по 1т.

Зберігання

У процесі зберігання уникайте попадання агресивних хімічних речовин. І також не рекомендується зберігання в брудних і запилених місцях, оскільки це може зіпсувати естетичний вигляд матеріалу.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари