(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Утеплення фасадів-система Ансерглоб

Виробник: Anserglob
Модель: 22471
Утеплення фасадів-система Ансерглоб
117.00грн

  • Наявність: Є в наявності
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5

Утеплення фасадів від торгової марки Anserglob, дозволяє не тільки значно заощаджувати на опаленні вашого будинку, влітку вона працює як прекрасний регулятор температури не дозволяючи вдень стінам нагріватися, а вночі запобігає їх повному остиганню. У таких будинках взимку завжди тепло і затишно, а влітку навіть у спекотну жару такий будинок дарує легку прохолоду. Крім того слід зазначити, що дана система захищає ваші стіни від вивітрювання і розтріскувань, не кажучи вже про те що застосувавши утеплення фасадів ваш будинок стане набагато красивіше, яскравіше і привабливіше. Це завдяки зовнішньому захисному шару системи, він може бути виконаний як з мінеральної декоративної штукатурки від торгової марки Anserglob, так і на основі акрилу чи силікону.

На ринку України можна зустріти величезну кількість подібних матеріалів дозволяють утеплити будь-який фасад, принцип роботи у всіх майже один. Відмітна особливість системи утеплення Anserglob полягає в ідеально збалансованому співвідношенні ціна + якість. Тобто зупинивши вибір на системі Anserglob, ви заощаджуете Ваші кошти без шкоди для якості. Крім того компанія Anserglob надає повний пакет супровідної документації, а також бере на себе гарантійні зобов'язання на всю продукцію.

З чого ж складається дана система?

Подивіться на малюнок нижче. Дана схема дає повне уявлення про склад цієї системи.

 

утепление фасадов

Отже ви все зважили і прийняли рішення встановити систему утеплення на ваш будинок від торгової марки Anserglob. Звісно існує багато будівельних організацій які спеціалізуються на установці подібних систем теплоізоляції, це набагато простіше і легше ніж робити це власноруч, але набагато дорожче. Послуги сертифікованої будівельної організації коштують не дешево 120-150грн/м2. Послуги рядових будівельників, що пропонують утеплення будинків і квартир коштують набагато дешевше, але тут ви ризикуєте програти в якості. Тому багато хто приймає рішення робити утеплення своїх будинків власними силами. Нижче наведена детальна інструкція яка дозволить вам уникнути помилок при монтажі теплоізоляційної системи .

 

Підготовка поверхні перед утепленням.

 Перед тим як починати утеплення необхідно підготувати для цього ваші стіни (фасад).

Поверхня повинна бути чистою без сміття, пилу і брудних плям, наявність пилу або бруду на поверхні сильно знижують якісні властивості матеріалів. Очищення поверхні необхідно проводити за допомогою жорсткої щітки. Якщо ваш фасад був пофарбований фарбою або побілений то її необхідно видалити за допомогою шпателя або болгарки зі спеціальною насадкою. Потім перевіряємо якість очищення поверхні, для цього проводимо рукою по стіні, якщо в руці не залишилося ніяких піщинок або крихт цегли значить ви очистили добре, якщо ж ні то процедуру очищення потрібно повторити.

Тепер перевіряємо нашу основу на наявність дефектів нерівностей, раковин або тріщин. Якщо такі є, утеплення фасадів починати не можна. Їх необхідно усунути за допомогою цементної штукатурки Anserglob ВСТ-20.

 грунтование основания в системе утепление фасадовПісля повного висихання штукатурки приступаємо до грунтування поверхні стіни. Для систем утеплення фасадів компанія Anserglob рекомендує застосовувати грунт EG- 60 або грунт EG- 61 (концентрат). Застосування другого варіанту більш вигідно як з економічної так і з практичної точки зору. Якщо використовуємо грунт EG- 61 (концентрат), то перед використанням його необхідно розвести 6 частинами чистої холодної води. Грунт наносимо широким пензликом рухами зверху вниз або зліва направо, уникайте хаотичних рухів, стежимо щоб не було непрогрунтованих ділянок. Якщо основа сильно вбираюча або пориста, то процедуру грунтування потрібно повторити. Повторний шар грунту наносимо після повного висихання попереднього, рухи пензлика повинні бути перпендикулярні рухам попереднього шару. Після повного висихання грунту знову перевіряємо якість поверхні, проводимо по підставі рукою, якщо рука залишилася чистою значить все нормально, можна починати наступний етап утеплення . Якщо на руці залишилася пил, процедуру грунтування необхідно повторити.

 

Монтаж теплоізоляційних плит

Перед монтажем теплоізоляційних панелей, необхідно провести монтаж цокольного профілю. Цокольний профіль служить для захисту вашої системи теплоізоляції від негативної дії навколишнього середовища ( замочування, вивітрювання, вимерзання ), а також для захисту від гризунів. Монтувати цокольний профіль необхідно по всьому периметру будівлі на висоті 40 -50см від рівня землі. Якщо ваш будинок стоїть на високому фундаменті , то цокольний профіль потрібно монтувати безпосередньо по верхньому краю фундаменту. Рівність монтажу найкраще контролювати водним рівнем, але можна і звичайним бульбашковим довжиною не менше 1м. Прибивати профіль до стіни необхідно за допомогою дюбель- цвяха 6 / 40 з кроком не більше 50см. Краї профілю на стиках і закінченнях обов'язково прибиваються .

утепление фасадов утепление фасадов утепление наших фасадов

Тепер приступаємо безпосередньо до монтажу теплоізоляційних плит в нашій системі утеплення фасадів від торгової марки Anserglob . Ще одна особливість цієї системи полягає в тому що сам тип утеплювача ви можете вибрати самостійно, неважливо що ви виберете, пінопласт чи мінеральну вату. Незалежно від вашого вибору матеріали для монтажу залишаються тими же. Але все ж є одне але. Якщо як утеплювач ви обираєте мінеральну вату, то покривати її потрібно силіконовими декоративними штукатурками. Ця особливість властива не тільки для матеріалів Anserglob, а й для матеріалів від будь-якого іншого виробника. Справа в особливості даних утеплювачів, мінеральна вата має дуже високу паропроникність, вона дихає, тому якщо її закрити акриловими матеріалами з низькою паропроникністю ви втратите цінну властивість мінеральної вати. У пінопласту паропроникність низька, тому закриваючи його акриловими матеріалами ви нічого не втрачаєте і економите на вартості матеріалів .

утепление фасадовОтже починаємо монтувати теплоізоляційні панелі. Для початку потрібно приготувати клейову суміш, для приклеювання панелей ми будемо використовувати клей Anserglob ВСХ -39. Беремо ємність об'ємом приблизно 20л наливаємо в неї приблизно 6л чистої холодної води і висипаємо в неї суху суміш Anserglob BCX - 39, потім розмішуємо до отримання однорідної маси, точну кількість води контролюємо дослідним шляхом, отримана суміш повинна легко братися на шпатель і не розтікатися. Отриману суміш залишаємо на 5-10 хвилин (цей час необхідно для повного розчинення пластифікаторів в суміші), потім перемішуємо суміш повторно. Для перемішування краще використовувати низькообертову дриль зі спеціальною насадкою але в принципі звичайний шпатель теж підійде.

утепление фасадовЗвертаємо вашу увагу, що для системи утеплення фасадів Anserglob необхідно використовувати пінопласт щільністю не менше 25кг/м3. Якщо виконати утеплення будинку за допомогою пінопласту з низькою щільністю, такий фасад буде недовговічним. Тепер беремо лист пінопласту і наносимо на нього нашу щойно приготовану суміш, спочатку наносимо на краї по всьому периметру без розривів, стежимо за тим щоб суміш не потрапляла на торець листа утеплювача, але в той же час має бути на рівні з торцем. Потім робимо кілька ляпасів по центру плити як показано на малюнку. Легенько, рівномірно притискаємо наш лист утеплювача з нанесеним клеєм до стіни так, щоб його нижня частина точно стала в цокольний профіль. Монтувати утеплювач починаємо з кута . Стежимо щоб зазор між стіною і утеплювачем був не більш 10мм. Наступний лист утеплювача монтуємо поряд з першим , стежимо щоб зазор між короткими торцями вже приклеєних плит був мінімальним. Потім клеїмо третій лист потім четвертий і так далі по всій довжині стіни . Звертаємо вашу увагу що, час придатності до роботи приготованої клейової суміші близько 2годин. Тому за цей час суміш потрібно використати інакше вона стане непридатною.

Отже перший ряд в нас готовий, прийшов час монтувати другий ряд. І тут важливий момент. Вертикальні шви другого ряду не повинні збігатися з швами першого ряду. Принцип як у цегляній кладці, але для прикладу зверніть увагу на малюнок нижче.

Ну от ви вже обклеїли всю стіну утеплювачем і напевно вже ставите собі питання: "а коли ж бити парасольки, адже утеплення фасадів без них неможливо?». Не раніше ніж через три доби. Не потрібно дивитися на сусідів які вставляють парасольки відразу після приклеювання утеплювача. Це категорично заборонено! Не слухайте нікого, щоб вам не говорили. Справа в тому що, перед тим вставляти дюбель-зонт потрібно дати висохнути клею і ніяк не навпаки. І це правило стосується абсолютно всіх систем утеплення фасаду не тільки системи Anserglob.

Після закінчення трьох діб починаємо прибивати дюбель-зонт, але для початку необхідно вибрати правильну довжину. Для цього існує правило: "Довжина дюбеля повинна бути на 40-50мм більше товщини утеплювача". Така довжина забезпечить надійне зчеплення дюбеля з утеплюваної стіною. Тепер про схему монтажу парасольок. На малюнку нижче показано як правильно і в яких кількостях потрібно монтувати парасольки. Зверніть увагу що в середині конструкції системи утеплення фасадів парасольки монтуються на стиках, а внизу або зверху трохи відступають від краю.

Тепер беремо перфоратор довгий бур на 6мм і тримаючи перфоратор під кутом 900  відносно стіни , починаємо свердлити отвори в нашій стіні як показано на схемі вище і вставляємо парасольки. Спочатку вставляємо парасольки без розширювального елементу ( цвяха ) . Парасолька повинен сідати в отвір від невеликого зусилля руки. Якщо парасолька не входить, просвердліть отвір ще раз або перевірте чи достатньою довжини ви вибрали бур . Парасольки необхідно вставляти так щоб їх капелюшки не стирчали, а були трохи нижче рівня утеплювача. Для цього є спеціальна насадка для дрилі , коштує вона не дорого, але економить багато часу і сил. Якщо як утеплювач ви використовуєте звичайний пінопласт , то в принципі можна обійтися звичайним канцелярським ножем.

Наступним кроком ми зашпакльовуємо шви утеплювача і грибки. Для цього ми будемо використовувати клей-шпаклівку Anserglob BCX-40. Замішуємо клейову суміш Anserglob BCX-40 точно так як змушували клей Anserglob BCX-39. Потім за допомогою кельми або шпателя замазуємо всі стики і місця посадки парасольок, будьте уважні, не допускайте незакритих швів і капелюшків парасольок. На цьому можна вважати що основна частина роботи в системі утеплення фасадів закінчена. Тепер можна приступати до завершального етапу.

Влаштування армуючого шару


армирующий слой в системе утепления фасадовПрийшов час закрити нашу стіну з утеплювачем армуючим шаром. У системі утеплення Anserglob, це робиться таким чином. Робимо заміс клею - шпаклівки Anserglob BCX - 40 , потім за допомогою зубчастого шпателя рівномірно наносимо його на стіну. Потім відрізаємо заздалегідь відміряний шматок стеклотканной сітки , сітку потрібно відрізати на 10 -15см довше вашої стіни щоб ​​уникнути появи неармованих ділянок . Притуляємо сітку до стіни з тільки що нанесеним клеєм і за допомогою прямого шпателя, рухами знизу вгору утоплюємо сітку в шпаклювальну масу. Наступні шматки сітки слід укладати в нахлест з попередніми приблизно 5 - 7см. Слідкуйте за тим щоб сітка лягала рівно і не було порожніх неармованих ділянок. Також стежте щоб шпаклювальний шар лягав рівно, не було явних горбів або западин, якщо ж такі з'являються, їх необхідно усунути за допомогою того ж клею - шпаклівки Anserglob ВСХ -40.

 

Оздоблювальний шар

Щодо декоративного шару , тут немає чітких правил, його ви можете виконати на свій розсуд, акрилова штукатурка, мінеральна, мозаїчна штукатурка або просто фарба. Єдине про що потрібно пам'ятати, якщо ви як утеплювач застосовуєте мінеральну вату , то в якості декоративного шару необхідно використовувати фарби або штукатурки на силіконовій основі. Для влаштування декоративного шару компанія Anserglob пропонує широкий вибір декоративних штукатурок, а колірна гамма цих матеріалів, що складається з 150 відтінків здатна перетворити ваш будинок в незабутній малюнок.

 

Висновок

У даній статті ми постаралися освітити всі важливі етапи влаштування системи утеплення фасадів Anserglob. Навіть якщо ви оберете іншу систему, ви цілком можете керуватися цією інструкцією, відмінність буде тільки в матеріалах і ціною. За даним опису було утеплено 56 будинків і квартир в Києві та області.

Єдине що вам потрібно зробити - Це викинути з голови думку що це складно, у мене не вийде. Нічого складного тут немає, робіть і все у вас вийде. А ми вам допоможемо. Якщо ви відчуваєте що з якихось причин ви не зможете зробити це, ми можемо порадити вам будівельні організації які повністю виконають утеплення фасадів з гарантією якості.

Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете задати їх за телефонами вказаними в самому верху сторінки, наші співробітники будуть раді на них відповісти. На цьому все. Вдалого вам ремонту.Матеріал був підготовлений співробітниками компанії Лаки-Буд - офіційного дилера компанії Anserglob.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре