044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Тепло-, звуко-, гідроізоляція і покрівля

Виберіть підкатегорію
Пластиковий дюбель з ударостійким розширювальним елементом. Призначений для кріплення мінералватних та пінополістирольних плит до стіни будівлі. У системах утеплення фасадів це незамінний елемент, оскільки є додатковим кріпильним кріпленням підсилює міцність всієї системи утеплення фасадів. Залежно ..

0.54грн

0.54грн
Кут перфорований з сіткою застосовується для захисту зовнішніх кутів при штукатурних роботах. Будь який кут виведений за допомогою штукатурки та перфокута з сіткою буде набагато міцніше і більш рівним ніж кут виведений за допомогою однієї штукатурної суміші. Якщо при простому оштукатурюванні стін вс..

14.00грн

14.00грн
Теплоізоляційні плити « Технофас » призначені для утеплення фасадів методом скріпленої ізоляції. Утеплювач « Технофас  » виробляється з каменю « базальт » вулканічного походження з додаванням клею. Головна особливість подібних утеплювачів полягає у високій па..

255.00грн

255.00грн
Пінопласт для утеплення EPS30 від торгової марки Anserglob, створений на сучасному європейському обладнанні і відповідає всім сучасним вимогам що ставляться для якісного пінопласту, що використовується в сучасному будівництві. На відміну від багатьох конкурентів, виробництво пінопласту Anserglob є п..

620.00грн

620.00грн
Пінопласт міцно увійшов в будівельну сферу як дешевий, недорогий і ефективний теплоізоляційний матеріал. Ефективність пінопласту полягає в його низької теплопровідності і як наслідок високі теплоізоляційні властивості. Пінопласт для утеплення маркується абревіатурою «ПСБ-С». Перші три бу..

6.40грн

6.40грн
Екструдований полістірол Symmer, надійний і якісний утеплювач застосовується для теплоізоляції фундаментів, нежитлових приміщень, холодильних установок, як утеплювач в авторефрижераторах. Завдяки високій твердості, полістірол Symmer з успіхом застосовується як теплоізоляційний шар в системах обігрів..

35.60грн

35.60грн
Пінопласт для утеплення Anserglob EPS80 є одним з найміцніших і якісних утеплювачів, що застосовуються в сучасному будівництві. Це було досягнуто завдяки найсучаснішому обладнанню та повній автоматизації процесу виробництва, якість вихідної продукції постійно моніториться сертифікованою лабораторією..

1 180.00грн

1 180.00грн
Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)

Тепло-, звуко-, гідроізоляція і покрівля

В цьому розділі зібрані всі теплоізляційні матеріали а також супутні товари для цих матеріалів представлені в нашому магазині. За допомогою цих матеріалів ви зможете виконати будь-який тип утеплення, будь-якої будівлі на найвищому рівні. Також тут ви знайдете найефективніші матеріали для влаштування покрівлі і гідроізоляційних шарів у вашому домі.

Хіт продажів