(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Тепло-, звуко-, гідроізоляція і покрівля

Виберіть підкатегорію
Пластиковий дюбель з ударостійким розширювальним елементом. Призначений для кріплення мінералватних та пінополістирольних плит до стіни будівлі. У системах утеплення фасадів це незамінний елемент, оскільки є додатковим кріпильним кріпленням підсилює міцність всієї системи утеплення фасадів. Залежно ..

0.54грн

0.54грн
Кут перфорований з сіткою застосовується для захисту зовнішніх кутів при штукатурних роботах. Будь який кут виведений за допомогою штукатурки та перфокута з сіткою буде набагато міцніше і більш рівним ніж кут виведений за допомогою однієї штукатурної суміші. Якщо при простому оштукатурюванні стін вс..

14.00грн

14.00грн
Пінопласт для утеплення EPS30 від торгової марки Anserglob, створений на сучасному європейському обладнанні і відповідає всім сучасним вимогам що ставляться для якісного пінопласту, що використовується в сучасному будівництві. На відміну від багатьох конкурентів, виробництво пінопласту Anserglob є п..

1 045.00грн

1 045.00грн
Екструдований полістірол Symmer, надійний і якісний утеплювач застосовується для теплоізоляції фундаментів, нежитлових приміщень, холодильних установок, як утеплювач в авторефрижераторах. Завдяки високій твердості, полістірол Symmer з успіхом застосовується як теплоізоляційний шар в системах обігрів..

45.50грн

45.50грн
Пінопласт для утеплення Anserglob EPS80 є одним з найміцніших і якісних утеплювачів, що застосовуються в сучасному будівництві. Це було досягнуто завдяки найсучаснішому обладнанню та повній автоматизації процесу виробництва, якість вихідної продукції постійно моніториться сертифікованою лабораторією..

1 755.00грн

1 755.00грн
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Тепло-, звуко-, гідроізоляція і покрівля

В цьому розділі зібрані всі теплоізляційні матеріали а також супутні товари для цих матеріалів представлені в нашому магазині. За допомогою цих матеріалів ви зможете виконати будь-який тип утеплення, будь-якої будівлі на найвищому рівні. Також тут ви знайдете найефективніші матеріали для влаштування покрівлі і гідроізоляційних шарів у вашому домі.

Хіт продажів