(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Штукатурка ВСТ-20 стартова

Виробник: Anserglob
Модель: lb040001-01
113.90грн

  • Наявність: Є в наявності

Стартова штукатурка ВСТ - 20 на основі цементу і вапна застосовується для грубого вирівнювання стін як всередині, так і зовні будівлі, у житлових і виробничих приміщеннях. Рекомендується застосування даної цементної штукатурки в приміщеннях з вологим режимом експлуатації, а також у приміщеннях схильних до появи грибка або цвілі. Штукатурка ВСТ - 20 вигідно відрізняється від своїх аналогів правильно підібраним співвідношенням компонентів, наявністю пластифікаторів які не тільки перешкоджають видаленню вологи необхідної для повноцінного застигання, але й надають штукатурної суміші високу пластичність, що позитивно позначається на трудомісткості робіт при використанні штукатурки ВСТ -20. У складі цементної штукатурки крім пластифікаторів міститься невелика частина вапна, яка працює як регулятор швидкості схоплювання і як антисептик, запобігаючи появі цвілі і грибків в процесі експлуатації.

Цементна штукатурка Anserglob BCT-20 схвалена службами санітарно-епідеміологічного контролю, а також службами будівельного нагляду і отримала дозвіл для використання в цивільному та промисловому будівництві. На першу вимогу покупця компанія надасть копії відповідних документів.

Технічні характеристики

Товщина штукатурного шару 5-30 мм
Пропорція суміші 0,17-0,19 л. води/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Час твердіння розчину через 24 години
Міцність на стиск не менше 10 МПа
Адгезія до поверхні не менше 0,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура поверхні від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

Упаковка

Цементна штукатурка ВСТ-20 упакована в багатошарові вологозахисні пакети по 25 кг і покладена на дерев'яні піддони по 42 мішка в кожному.

Зберігання

У процесі зберігання оберігайте від потрапляння атмосферних опадів. Рекомендується зберігання в сухих приміщеннях не допускаючи прямого контакту мішка із землею. Укладати на піддони.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари