(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для утеплювачів ВСХ-40 "зима"

Виробник: Anserglob
Модель: lb030003-01
184.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Клей для утеплювача ВСХ - 40 «зима » призначений для приклеювання теплоізоляційних матеріалів до міцних недеформуючих поверхонь . Особливість цього матеріалу полягає в його застосуванні в холодну пору року. Звичайний клей для утеплювача можна використовувати тільки в теплу пору року , при температурі не нижче +10 градусів. На відміну від звичайного клею , ВСХ - 40 «зима » можна використовувати при температурі до -1 градусів. За складом цей клей практично нічим не відрізняється від стандартного ВСХ - 40 , за винятком кріопластифікатора який не дозволяє зачиненої суміші замерзати в невеликі морози і забезпечує нормальний перебіг хімічних реакцій полімеризації. Також варто згадати , що завдяки саме цьому пластифікатори ВСХ - 40 зима трохи втратив пластичність і став на 10 % дорожче свого літнього аналога ВСХ-40.

Виробник рекомендує застосовувати дану суміш тільки при низьких температурах, якщо роботи з утеплення не можуть чекати до весни. В іншому випадку краще всього скористатися звичайним клеєм для утеплювача ВСХ-40 від того ж виробника.

Упаковка

Клей для утеплювача ВСХ-40 »зима» упакований в щільні паперові мішки з вологозахисним прошарком по 25кг в кожному. Мішки в свою чергу укладені на дерев'яні європіддони і обтягнуті стрейч-плівкою.

Зберігання

Настійно рекомендується зберігати клей для утеплювача в сухих приміщеннях на піддонах. Надірвані мішки використовувати в першу чергу.

При дотриманні перерахованих вище норм, гарантійний термін зберігання становить 6 місяців з дня розфасовки

Техніка безпеки

До складу клею входять хімічно агресивні речовини (луг), тому приділіть максимум уваги для своєї ж безпеки, не нехтуйте нижче наведеними рекомендаціями.

При роботі з клеєм для утеплювача Anserglob BCX-40 "зима" користуйтеся засобами індивідуального захисту. Не допускайте попадання суміші на відкриті ділянки шкіри. При попаданні в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Берегти від дітей.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари