(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Кварцова крихта кольорова

Виробник: Anserglob
Модель: lb210001-01
325.00грн

  • Наявність: Є в наявності


Завдяки своїм високим естетичним властивостям , кольорова кварцова крихта застосовується як додатковий оздоблювальний матеріал покликаний облагородити нудний вигляд звичайної сірої або білої штукатурки. Наноситься на свіжий застиглий шар штукатурки або стяжки методом присипання та легкого вдавлення . Після цього стіна покривається лаком. Це творчий матеріал дозволяє втілити в життя самі божевільні ідеї в будь-яких масштабах , будь то маленький шматочок стіни або фасад будинку, або навіть цілий житловий комплекс виглядатимуть вишукано і яскраво. Крім того це улюблений матеріал ландшафтних дизайнерів , нею підсипають клумбочки доріжки та газони .

Так уже сталося , що найбільшу популярність кварцова крихта отримала як іграшка в дитячих садках і школах , завдяки широкому спектру насичених кольорів , жодна дитина не може пройти біля неї байдуже. Та й викладачам з нею простіше , достатньо висипати мішок різнобарвною крихти перед дітьми і все , як мінімум пів дня діти ніж те зайняті , одні що то викладають з різнокольорових камінців , інші намагаються що те побудувати . В силу своїх фізичних властивостей , кварцова крихта не має гострих кутів , і дитина навіть при бажанні не зможе нею травмуватися.

Виробництво кольорової кварцової крихти

Кольорова кварцова крихта виготовляється з кварцового піску крупністю зерен від 2,5 мм до 5,5 мм. Процес виробництва ділиться на три етапи.

На першому етапі вихідна сировина проходять крізь вібросита і у вигляді камінчиків розміром від 3,2 мм до 7,0 мм надходить в ротаційну полірувальну консоль. Тут матеріал позбавляється всіх гострих кутів і набуває необхідну форму і розмір.

На другому етапі матеріал промивається від сміття та продуктів полірування спочатку в 2 % водному розчині соляної кислоти, потім в звичайній воді і надходить у сушильну камеру де при температурі 4360С видаляється волога і знищуються всі види мікроорганізмів , включаючи віруси.

На третьому етапі матеріал надходить у термо- сублімаційний блок , тут кварцова крихта забарвлюється в необхідний відтінок і для того щоб повністю прибрати з матеріалу залишки органічних розчинників , кварцова крихта знову інтенсивно промивається і висушується . Потім надходить на фасовку і на склад.

Основні властивості крихти.

  • Різнокольорова
  • Гладка
  • Не токсична
  • Широкий спектр використання
  • Экологічно безпечна

Упаковка.

Паперові міцні пакети по 25 кг, так само допускається розфасовка у біг-бегах по 2 тонни в кожному.

техніка безпеки

Не ковтати. В інших випадках матеріал не вимагає виконання вимог техніки безпеки.

Зберігання.

Зберігати в чистому місці. Не допускати контакту хімічно агресивних речовин (мінеральні та органічні кислоти, луги, ангідриди, розчинники) з матеріалом.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари