(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Глиноземистий цемент ISIDAC 40

Виробник: Cimsa
Модель: ISIDAC 40
400.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Глиноземистий цемент ISIDAC 40 від компанії CIMSA є одним з найміцніших цементів в світі М650 М750 М1000 і М1200 . Завдяки високій швидкості схоплювання і міцності , цей цемент застосовують при екстрених ремонтних роботах. З бетону на основі глиноземистого цементу відливають конструкції , які експлуатуються в агресивних умовах або конструкції особливої ​​міцності (елементи доменних печей , опори мостів , хвилерізи , дамби , ракетні шахти , аеродромні плити). Крім того такий цемент застосовують при виготовленні високоякісних наливних підлог. Глиноземистий цемент витримує температуру до 1000 ° С , Тому професіонали рекомендують використовувати ISIDAC 40 при кладці камінів і печей.

Особливості глиноземистого цементу

Головна особливість глиноземистого цементу це швидкість його твердіння. У порівнянні зі звичайним цементом , твердіння глиноземистого протікає настільки інтенсивно , що буквально за 20 годин набуває 93 % своєї міцності. Потім темп твердіння різко знижується і решта 5 % своєї міцності цемент набирає протягом 3 діб. У результаті повного твердіння виходить цементний камінь високої щільності і дуже низької пористості в порівнянні з традиційним цементом. Це пов'язано з тим що в процесі твердіння глиноземистий цемент пов'язує в 2 рази більше молекул води в порівнянні з портланд- цементом.

>При твердінні глиноземистого цементу виділяється велика кількість теплоти але слід зауважити що не можна допускати нагрівання суміші в процесі твердіння вище +35 С інакше відбудеться часткове руйнування активних компонентів і виріб частково втратить свою марочну міцність Тому на протязі всього періоду тверднення глиноземистого цементу необхідно змочувати його водою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре