(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Як вибрати клей для утеплювача?


Як вибрати клей для утеплювачів? Таке питання практично ніхто собі не ставить. А дарма. Саме клей грає ключову роль в системах утеплення фасадів. Саме від якості клею залежить довговічність вашої системи утеплення.

Всі клею діляться на дві групи "полімерні" і "мінеральні".

Полімерний клей для системи утеплення фасадів - це чтото нагадує монтажну піну він також знаходиться в балонах під тиском. Дуже простий і легкий в експлуатації, однак задоволення це не з дешевих, та й часом такий клей ще не перевірено. Та й захисний шар за допомогою цих клеїв створити неможливо. Тому ми не будемо зупинятися на них і розглянемо мінеральну групу клеїв для систем утеплення фасадів.

Мінеральна група клеїв для утеплення фасадів ділиться еше на підгрупи клеющие склади і армуючі склади.

Різниця між ними тільки в тому що клеющие склади призначені тільки для приклеювання утеплювачів до стіни, а от за допомогою армуючого складу можна і приклеїти утеплювач до стіни і створити на його поверхні армуючий шар. За хімічним складом вони практично едентічни, відмінність полягає в тому що в клеющиеся складі немає пластифікатора який дозволяє складом легко зісковзувати з шпателя і підвищує його пластичність. У клеющиеся складі такої пластифікатор просто не потрібен, завдяки цьому ціна такого складу трохи нижче.
Як же вибрати якісний клей для утеплювача?

Тут не все так просто. Жоден виробник не напише на своїй упаковці, що його продукція гірше. Можна віднести мішок клею в спеціалізовану лабораторію, там після закінчення трьох днів вам видадуть висновок. Природно ми цього робити не будемо. Наше завдання перевірити якість клею в польових умовах. Якщо ви живете в селищі, то просто пройдіться по вулицях і подивіться де проводиться монтаж систем утеплення фасадів. Вам потрібно знайти будиночки де пінопласт вже наклеєний і завдано армуючий шар але немає ще декоративної штукатурки. Зайдіть у двір поговоріть з господарем, позадавать йому якісь питання з утеплення, не забудьте додати парочку яких щось не нав'язливих компліментів типу: "красивий у вас будиночок" або ще що те. Природно більшість власників розтанувши від ваших слів почне розповідати всякі історії про дім. Вам потрібно просто провести рукою по поверхні заармовані стіни. Якщо зі стіни сиплеться пил, і рука у вас брудна, то це говорить про низьку якість клею. Поцікавтеся у господаря або виконроба яким клеєм він це робив, але не для того щоб його купити а навпаки не купувати такий клей. А от якщо провівши рукою по стіні рука залишається чистою, з під долоні нічого не сиплеться - це нормальний якісний клей.

Вище описаний метод перевірки клею для систем утеплення фасадів цілком виконаємо якщо ви живете в селищі і у вас є можливість пройтися і подивитися що використовують ваші сусіди. А якщо ні? Якщо ви живете в квартирі, що тоді? Тоді ми можемо запропонувати один варіант, перейти за цим посиланням і преобрести будь-який з цих клейових складів.

На цьому все, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете задати їх по будь-якому з телефонів зазначених вгорі сторінки, наші фахівці будуть раді вам допомогти.


 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.