(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

про якість пінопласту

  • 22 may 2017 22:47:20
  • Reviews :0
  • Views: 4982
  • 0


Ні для кого ні секрет, що пінопласт є найпопулярнішим матеріалом для утеплення стін вашого будинку. Завоював він популярність завдяки відмінним теплоізоляційним якостям і низькою ціною. Однак у пінопласту є один головний недолік - величезна кількість підробок які не відповідають ніяким будівельним нормам.


У цій статті ми спробуємо описати як же відрізнити якісний пінопласт від підробленого. Давайте відразу акцентуємо моменти на щільності і товщині. Перше, пінопласт для утеплення фасадів вибираємо щільністю 25 або 35, ні в якому разі не 15 щільність. І товщиною не менше 50мм а краще 100. Утеплення не той випадок де можна зекономити.


Отже вибираємо якісний пінопласт


1) Потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд листа пінопласту. Якщо в аркуші пінопласту присутні чорні точки, то далі перевіряти немає сенсу - це підробка. Тільки не переплутайте з графітовим пінопластом. Чорні крапки в аркуші пінопласту говорять про те що він був зроблений з вторинної сировини. Це означає що вихідний матеріал низької якості. Такий пінопласт купувати не можна, - це підробка


2) Зверніть увагу на упаковку пінопласту. Упаковка повинна бути ціла, на ній має бути логотип виробника а також марка пінопласту. Якщо пінопласт загорнутий у звичайну поліетиленову плівку, на ній немає ніяких логотипів і взагалі будь-яких написів, або пінопласт упакований у звичайну стрейч-плівку - це підробка


3) Потрібно звернути увагу на геометрію листа пінопласту. Лист повинен бути правильної прямокутної форми, товщина пінопласту повинна бути однакова по всій площі листа, товщина пінопласту повинна відповідати заявленій на упаковці. Однак багато відомих виробників не вказують товщину листа на упаковці, а тільки щільність. Тому перед походом в магазин не забудьте взяти з собою рулетку. Якщо ви купуєте пінопласт товщиною 50мм а реально помірявши ви бачите 45мм, то краще такий пінопласт не купувати.


4) Зверніть увагу на крупність зерен листа. Якщо зерна великі (8-10мм), а продавець стверджує що це пінопласт 25 або 35 щільності, розвертайтеся і йдіть - вас намагаються обдурити. Крупність зерен пінопласту щільністю 25-35 не повинна перевищувати 5-6мм. Якщо лист пінопласту складається з великих зерен, то це говорить про те що пінопласт низької якості і його використання в системах утеплення фасадів вкрай не бажано.


5) Вимагайте у продавця сертифікат якості від виробника.


6) Візьміть у руки лист пінопласту і просто покрутіть його в руках, у вас не повинно залишитися враження що він зараз розвалиться.


Ну от і все, в принципі слідуючи цим вказівкам ви знайдете матеріал, що дійсно відповідає вашим вимогам. Успіхів вам у ваших ремонтах.
 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.