(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для плитки. Який кращій?

  • 11 April 2017 23:05:16
  • Reviews :0
  • Views: 2386
  • 0


Клей для плитки використовують для приклеювання керамічних плиток до поверхні.В принципі як працювати з цим матеріалом знають всі будівельники. У цій статті ми хочемо поговорити про те що знають не всі.

По перше як і будь-який інший матеріал клей для плитки має своє точне призначення. Тому уважно читайте інструкцію на упаковці або попросіть брошуру у продавця в якій повинна бути описана не тільки технологія роботи з даним матеріалом, але і всі існуючі модифікації товару. Це дозволить не тільки вибрати потрібний вам товар, але і заощадить ваші кошти.


По друге усі клейові суміші для плитки створені на основі цементу з додаванням різних пластифікуючих добавок які можуть негативно вплинути на ваше здоров'я і здоров'я ваших близьких я вже не кажу про те що якість такого клею зазвичай дуже сумнівна, тому завжди вимагайте сертифікат якості для клею який ви вибрали і висновок санітарно-гігієнічної експертизи. Не виключено що у продавця може не виявитися документів підтверджуючих якість матеріалу. У такому випадку потрібно зайти на веб сайт виробника даного матеріалу і подивитися чи є там ці документи або зателефонувати зазначеному на упаковці або в брошурі. Якщо ж виробник вам не знайомий і у нього немає веб сайту, а на питання по телефону про наявність вище перерахованих документів підтверджуючих якість матеріалу ви не отримали зрозумілої відповіді, то в такому випадку від купівлі клею від даного виробника потрібно відмовитися.


У третьому будь-який клей як і будь-який інший матеріал вимагає дотримання умов зберігання запропонованих виробником. Всі ці умови практично однакові:

     - Клей потрібно зберігати в сухих, закритих приміщеннях з помірною вологістю

     - Не допускати попадання води, масла і хімічно агресивних речовин на упаковки з матеріалом в процесі зберігання

     - Якщо матеріал зберігається в палетах, то вони повинні бути упаковані стрейч-плівкою або термоплівкою

     - Клей не можна зберігати довше терміну зазначеного на упаковці.


Перед покупкою клею переконайтеся що він правильно зберігався, для цього потрібно просто доторкнутися упаковку, якщо упаковка ціла і м'яка, правильної форми, не має ніяких механічних пошкоджень, значить матеріал зберігався правильно і його можна купувати. Якщо ж упаковка тверда як камінь то цей мішок краще не купувати. Якщо упаковка трохи порвана, але вміст розсипчастbq то цей мішок можна купити, але при цьому не забудьте попросити знижку у продавця.


Тепер давайте поговоримо трохи про призначення деяких клеїв


1) Стандартний клей, такий тип клею використовується для монтажу плитки всередині приміщення і тільки всередині, тобто якщо ви хочете покласти плитку у ванній, на кухні, або просто в кімнаті, то це ваш вибір, але ні в якому разі не намагайтеся укладати плитку зовні будівлі або в холодних приміщеннях з температурою нижче 0. Такий тип клею один з найдешевших оскільки не містить практично ніяких пластіфіцирующіх добавок. До складу такого клею в основному входить високоякісний цемент, три фракції піску, і пластифікатор що утримує вологу необхідну для твердіння цементу, а також пластифікатор який не дозволяє зачиненої масі сповзати з вертикальних поверхонь в момент застиванія.Ні в якому разі не намагайтеся замінити клей для плитки звичайним цементом і піском, ви не зможете підібрати ідеальне співвідношення цементу і піску і вже точно не зможете розділити пісок на три фракції.


2) Другий тип клею називають універсальним або морозостійким за те що він працює як всередині так і зовні приміщення відмінність даного клею для плитки від попереднього в тому що до його складу введено пластифікатор який дозволяє йому розширюватися і звужуватися при перепаді температур і при цьому не втрачати свої властивості. Важливий момент. Якщо ви хочете приклеїти плитку зовні будівлі мало вибрати морозостійкий клей для плитки, плитка теж повинна бути морозостійкою.


3) Третій тип. Це жаростійкий тип клею для плитки, такий тип призначається для облицювання камінів і печей. Його відмінність від стандартних клеїв тільки в тому що в його основу входить не звичайний портланд-цемент а глиноземистий, марка якого коливається від 700 до 1600, такий цемент чудово працює при температурі до 600 градусів. І також як і в морозостійкий клей для плитки в нього введений пластифікатор який дозволяє даному клею деформуватися при перепаді температур без втрати властивостей.


4) Клей для мармуру, це четвертий тип клею про який я хотів розповісти в даній статті. Його особливість в тому що він білого кольору. Так як світлі породи каменю і мармур мають властивість темніти від звичайного клею для плитки на основі сірого цементу.


На цьому все. Це вся необхідна інформація про плитковому клеї. Успіхів вам у ваших ремонтах.


 
 
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.