(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Якість продукції

Якість продукціїАбсолютно всі товари представлені в інтернет-магазині проходять жорстку перевірку якості в декілька етапів.

  1. Перевірка відповідності заявленим технічним характеристикам і вивчення сертифікатів якості, гарантійних талонів та інших дозвільних документів.Також на цьому етапі вивчається думка користувачів про товар.
  2. Закупівля дослідного зразка. Для об'єктивності зразок закуповується випадковим методом від приватної особи. Після отримання зразка, фахівці компанії вивчають зразок як товар. На цьому етапі перевіряється якість упаковки, комплектація, наявність чіткої інструкції, гарантійного талона, дати виробництва, терміну придатності та інші параметри.
  3. Третій найважливіший етап - це тестування в роботі при максимальному навантаженні в реальних умовах. Паралельно проводиться тест в незалежній лабораторії.
  4. Останній заключний етап - це вже підведення підсумків, на цьому етапі оцінюється співвідношення ціни і якості на підставі попередніх трьох тестів. Після цього товар надходить у продаж.

Багато тестів періодично змінюються, деякі стають більш жорсткими, інші навпаки трохи м'якими. Всі зміни спрямовані на отримання об'єктивної оцінки товару, щоб наші покупці мали можливість придбати тільки якісний товар.