(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Абразивні диски

Сегментна дворядна алмазна чашка призначена для зачищання та шліфування великих поверхонь з твердих матеріалів, таких як залізобетон, цегла, тротуарна плитка або камінь. Такий тип сегмента призначений для чорнової обробки поверхні, тобто якщо вам необхідно зняти пару сантиметрів з бетонної або кам&#..

403.02грн

403.02грн
На відміну від звичайних абразивних дисків з плоскою структурою, шліфувальний круг KRONEX має вигнутий профіль, що дозволяє приховати шпиндель і притискну гайку в профілі диска, це дає можливість працювати всією площею круга, що позитивно позначається на ефективності виконання робіт. Сама структура ..

16.50грн

16.50грн
Абразивний круг для різання каменю KRONEX створений для різання всіх видів природних і штучних каменів, а також твердих будівельних матеріалів включаючи бетон, цегла, піноблок і вироби з кераміки. Завдяки застосуванню передових технологій і вітчизняних компонентів, абразивні круги KRONEX не поступаю..

11.40грн

11.40грн
Абразивний круг для різання і шліфування металів від вітчизняного виробника ATAMAN виконаний на основі якісного корунду армованого спеціальною сіткою. Висока щільність абразиву дозволяє використовувати коло як на високооборотних, так і на низькооборотних болгарках. Основна перевага круга ATAMAN -..

14.70грн

14.70грн
Абразивні круги для різання каменю від торгової марки ATAMAN створені з якісного корунду на бакелітовій зв'язці. Технологія виробництва круга передбачає подвійне двостороннє армування, що забезпечує високу зносостійкість і ефективність. За допомогою круга для обробки каменю ATAMAN можна різати бу..

11.88грн

11.88грн
Алмазна шліфувальна чашка з сегментами типу "турбо" використовується для тонкої шліфовки різних поверхонь зі штучного і природного каменю, бетону, цегли та інших схожих поверхонь. Такий тип сегмента алмазної чашки відмінно себе показує в фігурних роботах з усіма видами каменю. Це досягаєть..

480.02грн

480.02грн
Відрізні абразивні круги від українського виробника KRONEX мають всі властивості якісного відрізного круга по демократичній ціні. Відрізний диск KRONEX на 95% складається з очищеного електрокорунду, решта 5% займає титан, який в рази збільшує зносостійкість кола навіть при екстремальних навантаже..

8.70грн

8.70грн
Шліфувальний круг ATAMAN призначений для шліфування й полірування виробів з металу очищення їх від іржі залишків фарби та інших сторонніх речовин. Застосовується тільки для роботи з болгарками різної потужності і діаметром посадкового гнізда 22,23мм. Шліфувальний круг ATAMAN від вітчизняного виробни..

16.92грн

16.92грн
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Абразивні диски

Перетворіть свою болгарку в універсальний інструмент за допомогою різноманітних насадок, що дозволяють використовувати кутову шліфмашинку не тільки за прямим призначенням (шліфування та полірування), але і для відрізних робіт по каменю сталі, нержавійці, бетону і навіть дереву. Завдяки універсальності, болгарка стала майже символом справжнього майстра. У цьому розділі ви можете підібрати абсолютно любий відрізний або полірувальний диск для вашого інструменту. Всі представлені товари пройшли випробування і відмінно зарекомендували себе на ринку України і за його межами.

Хіт продажів