044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Абразивні диски

Сегментна дворядна алмазна чашка призначена для зачищання та шліфування великих поверхонь з твердих матеріалів, таких як залізобетон, цегла, тротуарна плитка або камінь. Такий тип сегмента призначений для чорнової обробки поверхні, тобто якщо вам необхідно зняти пару сантиметрів з бетонної або кам&#..

433.00грн

433.00грн
На відміну від звичайних абразивних дисків з плоскою структурою, шліфувальний круг KRONEX має вигнутий профіль, що дозволяє приховати шпиндель і притискну гайку в профілі диска, це дає можливість працювати всією площею круга, що позитивно позначається на ефективності виконання робіт. Сама структура ..

17.00грн

17.00грн
Абразивний круг для різання і шліфування металів від вітчизняного виробника ATAMAN виконаний на основі якісного корунду армованого спеціальною сіткою. Висока щільність абразиву дозволяє використовувати коло як на високооборотних, так і на низькооборотних болгарках. Основна перевага круга ATAMAN -..

15.00грн

15.00грн
Алмазна шліфувальна чашка з сегментами типу "турбо" використовується для тонкої шліфовки різних поверхонь зі штучного і природного каменю, бетону, цегли та інших схожих поверхонь. Такий тип сегмента алмазної чашки відмінно себе показує в фігурних роботах з усіма видами каменю. Це досягаєть..

414.00грн

414.00грн
Відрізні абразивні круги від українського виробника KRONEX мають всі властивості якісного відрізного круга по демократичній ціні. Відрізний диск KRONEX на 95% складається з очищеного електрокорунду, решта 5% займає титан, який в рази збільшує зносостійкість кола навіть при екстремальних навантаже..

9.00грн

9.00грн
Шліфувальний круг ATAMAN призначений для шліфування й полірування виробів з металу очищення їх від іржі залишків фарби та інших сторонніх речовин. Застосовується тільки для роботи з болгарками різної потужності і діаметром посадкового гнізда 22,23мм. Шліфувальний круг ATAMAN від вітчизняного виробни..

19.00грн

19.00грн
Абразивний круг для різання каменю KRONEX створений для різання всіх видів природних і штучних каменів, а також твердих будівельних матеріалів включаючи бетон, цегла, піноблок і вироби з кераміки. Завдяки застосуванню передових технологій і вітчизняних компонентів, абразивні круги KRONEX не поступаю..

12.00грн

12.00грн
Абразивні круги для різання каменю від торгової марки ATAMAN створені з якісного корунду на бакелітовій зв'язці. Технологія виробництва круга передбачає подвійне двостороннє армування, що забезпечує високу зносостійкість і ефективність. За допомогою круга для обробки каменю ATAMAN можна різати б..

13.00грн

13.00грн
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Абразивні диски

Перетворіть свою болгарку в універсальний інструмент за допомогою різноманітних насадок, що дозволяють використовувати кутову шліфмашинку не тільки за прямим призначенням (шліфування та полірування), але і для відрізних робіт по каменю сталі, нержавійці, бетону і навіть дереву. Завдяки універсальності, болгарка стала майже символом справжнього майстра. У цьому розділі ви можете підібрати абсолютно любий відрізний або полірувальний диск для вашого інструменту. Всі представлені товари пройшли випробування і відмінно зарекомендували себе на ринку України і за його межами.

Хіт продажів