(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

DeWALT (C)

DeWALT (C)

Свою історію компанія Девольт почала з 1922р з винаходу радіально консольної пилки американським інженером Реймондом Девольтом, багато років цей інструмент був зразком якості та продуктивності. Пізніше в 1924р. Реймонд Девольт заснував компанію «DeWALT Products Company» яка спеціалізувалася на виробництві стаціонарного обладнання. З тих пір темпи розвитку компанії пішли семимильними кроками.
У наші дні компанія є одним з лідерів по виробництву електроінструменту самого різного напрямку. Жовто-чорне забарвлення продукції «DeWALT» і логотип стали символом надійності, продуктивності і безпеки для багатьох споживачів. На даний момент компанія виробляє близько 1000 найменувань електроінструментів і близько 600 видів стаціонарного обладнання. Вся продукція компанії перед відправкою кінцевого споживача проходить жорстке тестування на міцність продуктивність і безпеку. Купуючи продукцію компанії «DeWALT» споживач може бути впевнений у її якості та надійності.
На даний момент компанія «DeWALT» є частиною величезного концерну Stanley Black & Decker з центральним оффісу у м Таусон штат Меріленд, США.


Немає жодного товару цього виробника.