044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Утеплювач Logoflex 16.8m фольгований

Виробник: АБС
Модель: logoflex

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Фольгований утеплювач Логофлекс являє собою високоякісну мінеральну вату покриту алюмінієвою фольгою з коефіцієнтом відбиття 98 %. Даний тип утеплювача рекомендується застосовувати в цивільному та промисловому будівництві. Особливу популярність фольгована вата отримала як теплоізолятор інженерних комунікацій. Давно доведено , що теплоізоляційні властивості фольгованого утеплювача набагато вище ніж звичайного .

Крім того слід відзначити високу термостійкість даного матеріалу , приблизно 4000С. Тому його часто використовують для влаштування термоізоляційних швів при будівництві камінів і печей. На відміну від звичайних теплоізоляційних матеріалів фольгований утеплювач Логофлекс може працювати в хімічно агресивних середовищах , так як він вироблений з інертних матеріалів (звичайний пісок і полірований алюміній).

Завдяки своїм високим теплоізоляційним та експлуатаційними якостями фольговані утеплювачі отримали широке застосування і в приватному будівництві. Їх часто використовують для теплоізоляції водопроводів, теплопроводів і централізованих систем кондиціонування. Віднедавна такий тип утеплювача став популярний при утепленні зовнішніх стін за системою «вентфасад», завдяки наявності щільного відбиваючого шару, відпадає необхідність влаштування вітрозахисного шару.

Особливості монтажу фольгованого утеплювача

Відбиваюча сторона фольгованого утеплювача повинна бути спрямована в бік джерела тепла. Якщо це гаряча труба теплопостачання то фольгирований утеплювач необхідно укладати відбиваючою стороною всередину, але в ідеалі краще використовувати мінеральну вату з двосторіннім фольгуванням. Якщо це рукав централізованої системи кондиціонування або холодильна установка, тобто конструкція яку необхідно вберегти від нагріву, то в такому випадку фольгована сторона утеплювача повинна бути спрямована назовні.

Шматки фольгованого утеплювача слід укладати встик, стики проклеювати спеціальним алюмінієвим скотчем.

Упаковка

Щільні рулони по 16,8м2.

Зберігання

Зберігати в упакованому вигляді. У процесі зберігання уникайте намокання матеріалу.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре