044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Склопластикова штукатурна сітка BUDOVA 145 гр/м (70232004)

Модель: 70232004-06
500.22грн

  • Наявність: Немає на складі

Склопластикові фасадна сітка для внутрішніх і зовнішніх робіт. Відрізняється стійкістю до лужних матеріалів, а також механічною міцністю. Основне призначення фасадної сітки 145 - пристрій армуючого шару в системах скріпленої ізоляції методом мокре на мокре. Завдяки двосторонньому методу стикування осередків, сітка не руйнується при контакті з цементним розчином. Це гарантує якісне армування і надійність самої конструкції в цілому. Дану армуючої сітки також рекомендується застосовувати для внутрішніх штукатурних робіт.

Застосування штукатурної сітки BUDOVA 145

Процес армування штукатурного шару за допомогою стеклопластиковой сітки BUDOVA 145 проводиться методом втоплення сітки в свіжо нанесений штукатурний шар за допомогою шпателя.

Спосіб застосування

На підготовлену стіну наноситися штукатурний шар товщиною 1 см за допомогою зубчастого шпателя, потім прикладається сітка і за допомогою звичайного прямого шпателя топиться в тільки що нанесений штукатурний шар. При армуванні поверхонь за допомогою стеклопластиковой сітки не допускаються пропуски і перегини сітки. Після армування сітка повинна бути повністю прихована під штукатурним шаром.

Зберігання

Під час зберігання не допускати тривалий потрапляння на рулони прямих сонячних променів. Не допускається контакт з хімічно агресивними речовинами. В іншому фасадна сітка не вимагає додаткових умов для зберігання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари