(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Маяк штукатурний

Модель: маяк
7.00грн

  • Наявність: Є в наявності


Штукатурний маяк застосовується як регулятор товщини шпаклівки при штукатурних роботах. З використанням маяка , штукатурні роботи набагато простіше виконуються а їх якість набагато вища ніж без використання маяка. Крім того штукатурні маяки аналогічним чином використовуються при влаштуванні стяжок. Маяки виготовляються з нержавіючої сталі з різними добавками , які дозволяють маяку працювати в агресивному середовищі і підвищують його гнучкість . Для кращого зчеплення з робочою поверхнею на нижню опорну частину штукатурного маяка нанесена перфорація . Робоча висота штукатурного маяка коливається від 2 до 10 мм , однак найбільшою популярністю користуються маяки заввишки 6мм і 10мм.

При штукатурних роботах найчастіше використовуються маяки заввишки 6мм. Виставляються маяки вертикально по всій площі планованих штукатурних робіт за допомогою алебастру, рівність контролюється за допомогою бульбашкового рівня. Відстань між маяками повинна бути не більше довжини полутера, яким ви будете користуватися при нанесенні штукатурки, інакше пропадає сам сенс використання маяків. Після попереднього схоплювання штукатурної суміші маяки можна обережно видалити, а борозни що залишилися затерти тією ж штукатурною сумішшю.

Аналогічним чином штукатурний маяк використовується при влаштуванні стяжок, але для влаштування стяжки краще використовувати маяк висотою 10мм. Для зниження трудовитрат маяк після влаштування стяжки видаляти не обов'язково

Зберігання

Штукатурный маяк не требует к себе особых условий хранения, главное при хранении и транспортировке не допускать его деформацию.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари