044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Полірем СПн 502 цементна стяжка

Виробник: Polirem
Модель: СПн 502

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Головне завдання цементно -піщаної суміші Полірем СПН- 502 це вирівняти вашу підлогу перед тим як укладати паркет або ламінат , тобто зробити стяжку. Так уже склалося в нашому українському будівництві що плити перекриттів вирівнюють тільки з одного боку а точніше з боку стелі. На верхню її частину ( вашу підлогу) практично ніхто не звертає уваги , тому з боку підлоги можна зустріти і перепади, що досягають 15см і шматки арматури і вибоїни що досягають 10см в діаметрі. Зрозуміло, що на таку підлогу не можна укладати паркет або ламінат і тим більше стелити лінолеум. Для усунення всіх цих дефектів і призначена цементна стяжка Полірем СПН- 502 .

вкладання стяжки СПН-502

Перед укладанням цементної стяжки необхідно підготувати робочу поверхню. Замазати тріщини і раковини а також загрунтувати за допомогою грунту глибокого проникнення. Наприклад Anserglob EG-60. Потім вміст мішка замішати з 7-8 л чистої прохолодної води. Висипати приготовлену суміш на основу та розрівняти за допомогою правила. Рівність укладання контролюється рівнем.

Технічні характеристики

Матеріал поверхні мінеральна
Склад цемент, наповнювачі, модифікуючі добавки
Насипна густина, кг/м³ 1455
Масова частка вологи, %, не більше 0,5
Витрата води для замішування, л/кг сухої суміші 0,11-0,13
Відкритий час робіт, годин, не менше 40хв
Адгезія до поверхні (бетон), МПа, не менше, чім через 24 години через 28 діб 0,5
Міцність на стиск, МПа 21
Міцність на вигин МПа  7
Водопоглинання при капілярному підсмоктуванні, кг/м2, протягом 24 годин, не больше 1,5
морозостійкість, циклів 75
Товщина шару, мм, не менше 10-40
Витрата сухої суміші, кг/м² на 1 мм вкладеного слоя 2

Упаковка
Суха цементно-піщана стяжка упакована в паперові мішки по 25кг і покладена на дерев'яні піддони по 42 мішка в кожному. Для зручності транспортування і зберігання піддони обтягнуті стрейч-плівкою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре