044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Полірем Скп 101 клей для плитки

Виробник: Polirem
Модель: СКп 101

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Клей для плитки «Полірем СКП-101» являє собою клей високої міцності призначений для приклеювання плитки розміром до 300/300 до самих різних міцних поверхонь. По суті це звичайний клей для плитки, яким можна приклеїти керамічну плитку всередині і зовні будівлі.

До складу даного клею входять тільки пісок три фракції піску і два пластифікатора, завдяки простоті складу компанії Полірем вдалося отримати суміш майже ідеальну по співвідношенню ціни і якості, саме за це клейова суміш «Полірем СКП-101» отримала високу оцінку споживачів.

Основні властивості клея «Полірем Скп-101»

  • Бистра фіксація плитки
  • Морозостійкість
  • Висока ступінь адгезії
  • Гідрофобність

Технічні характеристики

Матеріал поверхні мінеральна
Склад цемент, наповнювачі, модифікуючі добавки
Насипна густина, кг/м³ 1480-1500
Масова частка вологи, %, не більше 0,5
Витрата води для замішування, л/кг сухої суміші 0,19-0,22
Відкритий час робіт, хвилин, не менше 15-20
Адгезія до поверхні (бетон), МПа, не менше, чім через 24 години через 28 діб 0,5/ 0,7
Міцність на стиск, МПа 22,4
Водопоглинання при капілярному підсмоктуванні, кг/м2, протягом 24 годин, не больше 1,5
морозостійкість, циклів 75
Товщина шару, мм, не менше 5
Витрата сухої суміші, кг/м² на 1 мм вкладеного слоя 1,5-2,0

Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути міцною, нешаткою і відносно чистою , на ній не повинно бути пилу та сміття , слідів фарби жиру або масла , без явних тріщин і сколів , якщо такі є, їх необхідно зашпаклювати за допомогою цементної штукатурки. Наприклад - « Anserglob BCT - 20 ». Після всіх перерахованих робіт основу необхідно загрунтувати за допомогою грунту глибокого проникнення. Наприклад - грунт EG- 60 . Якщо основа сильно вбирає , то обробляти грунтом необхідно два рази. Після повного висихання грунту поверхню можна вважати готовою для укладання плитки.

Упаковка

Плиточний клей «Полірем СКП-101» упакований в міцні паперові багатошарові пакети по 25кг в кожному. Пакети з клеєм в свою чергу укладені на піддони по 42мішка в кожному.

Зберігання

Зберігати «Полірем СКП-101» необхідно в сухих вентильованих  приміщеннях при температурі не нижче +30 С. Гарантійний термін зберігання суміші становить 6 місяців з дня виготовлення.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре