044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Полімін ШВ-1

Виробник: Polimin
Модель: ШВ-1

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Цементно-вапняна штукатурка застосовується для вирівнювання стін всередині приміщень на різних типах поверхонь. Допускається Машинне нанесення. Завдяки вапна у складі штукатурки ШВ-1, вона легко наноситься і в процесі експлуатації вапно перешкоджає появі цвілі. Якщо ваше приміщення схильне до появи цвілі, то вапняна штукатурка ШВ-1 від торгової марки Полімін це ваш вибір!

Застигла штукатурна суміш Плімін ШВ-1 це відмінна основа для подальших фінішних декоративних робіт, таких як шпатлювання, нанесення декоративних штукатурок, або просто поклейки шпалер.

Використовуеться для виконання якісних штукатурних покриттів на різноманітних поверхнях. Рекомендована як для традиційного так і для механічного нанесення.

Технічні характеристики

Витрата води на 25кг сухої суміші, л 4,0....4,5
Витрата сухої суміші на 1мм шару, кг/м2 1,5
Розрахункова товщина штукатурного шару,  мм до 20
Час придатності розчиненої суміші, годин, не менше 1
Міцність зчеплення з поверхнею мПа, не менше 0,3
Межа міцності при стисканні мПа, не менше 5
Температура експлуатації -30...+70

 

Упаковка

Штукатурка ШВ-1 упакована в паперові мішки по 25 кг і укладені на піддони по 42 мішка в кожному.

Зберігання

В період зберігання уникайте потрапляння вологи на мішки з сумішшю.

Якщо у вас залишилися питання щодо технічних характеристик та особливостей застосування цементно-вапняної штукатурки Полімін ШВ-1, зателефонуйте за будь-яким з телефонів зазначених вгорі сторінки.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре