044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Полірем СКк 151

Виробник: Polirem
Модель: СКк 151

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Кладочна суміш Полірем Скк - 151 призначена для зведення стін з піноблоків , газоблоків і газосилікатних блоків. Основна проблема при зведенні стін з вище перерахованих матеріалів за допомогою звичайного розчину кладки полягає в дуже швидкої втрати вологи і як наслідок стіна деформується. До складу суміші кладки Полірем Скк - 151 входить пластифікатор який не тільки утримує необхідну вологу , але і працює як регулятор швидкості твердіння. Використовуючи при будівництві кладочную суміш Полірем Скк - 151 ви отримуєте не тільки рівні стіни а й гарантовану марочну міцність конструкції.

Багато споживачів вважають суміш Полірем Скк-151 кращою клейовою сумішшю за співвідношенням ціна + якість.

Технічні характеристики:

Матеріал поверхні мінеральна
Склад цемент, наповнювачі, модифікуючі добавки
Насипна густина, кг/м³ 1450-1500
Масова частка вологи, %, не більше 1
Витрата води для замішування, л/кг сухої суміші 0,17-0,22
Відкритий час робіт, годин, не менше 1
Адгезія до поверхні (бетон), МПа, не менше, чім через 24 години через 28 діб 0,3/ 0,5
Міцність на стиск, МПа 10
Водопоглинання при капілярному підсмоктуванні, кг/м2, протягом 24 годин, не больше 1,5
морозостійкість, циклів 75
Товщина шару, мм, не менше 5
Витрата сухої суміші, кг/м² на 1 мм вкладеного слоя 1,2-1,4

 

виконання робіт з кладочной сумішшю

Підготовка робочої суміші.

Вміст мішка розвести 6,5 л води і перемішати за допомогою низькооборотної дрилі зі спеціальною насадкою або вручну. Для цього рекомендується використовувати ємність від 30л. Дати суміші постояти приблизно 5-7хв (цей час необхідний для розчинення всіх пластифікаторів) потім кладочную суміш перемішати повторно і до застосування вона готова.

Виконання робіт

Виконання робіт за допомогою суміші Полірем Скк-151 передбачає наявність мінімальних знань і досвіду в мурувальних роботах

Роботи рекомендується виконувати в суху погоду при температурі від +5 С до +30 С. Суміш наносять на робочу поверхню за допомогою шпателя або кельми потім розрівнюють за допомогою зубчастого шпателя (гребінки). На вирівняну суміш монтують блок, рівність монтажу перевіряють за допомогою бульбашкового рівня, коригують за допомогою гумового молока.

Упаковка

Полірем Скк-151 упакований в паперові мішки по 25 кг і укладений на дерев'яні палети по 42 мішка в кожній.

Зберігання

Зберігати суху кладочную суміш необхідно в сухих приміщеннях, на піддонах. Не допускати попадання води та інших рідин на мішки з сумішшю.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре