044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Гіпс Г-10 формовочний

Виробник: АБС
Модель: lb160001-01
Гіпс Г-10 формовочний
155.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Гіпс Г-10 або формувальний гіпс в основному застосовується для ручного ліплення, створення складних архітектурних форм і скульптур тому в народі його називають "скульптурний гіпс". Завдяки чистоті матеріалу вироби з формувального гіпсу Г-10 відрізняються високою стійкістю до появи тріщин і мають білосніжний колір. У будівництві найчастіше застосовується для закладення тріщин і монтажу підрозетників. Після повного тужавіння виходить високоміцний гіпсовий камінь з мілкопористою структурою, легко піддається механічній обробці.

З екологічної точки зору гіпс один з найбільш безпечних будівельних матеріалів, як будівельне в'яжуче гіпс почали застосовувати ще в глибоку давнину, багато будинків в стародавньому Константинополі (Стамбул) були побудовані із застосуванням гіпсу і існують донині. Подібний тип гіпсу також застосовують у медицині як шина для знерухомлення зламаних кінцівок.

  На відміну від звичайного гіпсу який ми називаємо "алебастр", формувальний гіпс має підвищену марочну міцність. Для порівняння, марочная міцність алебастру дорівнює 5, як бачите за характеристиками міцності Г-10 в два рази перевищує наш стандартний алебастр, що не скажеш про його ціну. Ціна залишилася незмінною як для алебастру. Переваги очевидні, але рішення все ж за вами.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЮ

Враховуючи високу швидкість схоплювання матеріалу, замішуйте таку кількість формувального гіпсу,  скільки зможете виробити за 10-15хв. Для збільшення часу схоплення матеріалу, в розчинену суміш можна додати 1% миючого засобу. Після додавання час схоплювання збільшиться в 2,5 рази.

УПАКОВКА

Гіпс формувальний Г-10 упакований в поліпропіленові мішки вагою по 30кг. Мішки укладені в біг-беги на міцних піддонах.

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати формувальний гіпс треба в сухих приміщеннях, не допускати потрапляння води на упаковку. Матеріал з пошкоджених мішків слід використовувати в першу чергу. Гарантійний термін зберігання 6 місяців

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари