044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Термостійкий силіконовий герметик Soma Fix RTV (61886001)

Виробник: Soma Fix
Модель: 61886001-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Для усунення щілин в умовах постійного впливу високої температури існує термостійкий однокомпонентний герметик SomaFix RTV. Основною особливістю кошти є його унікальна формула, що дозволяє використовувати засіб для конструкцій, які суттєво схильні до впливу високих температур.

Термостійкий силікон можна застосовувати для обігрівачів, печей, масляних насосів, колекторів двигунів, опалювальних систем та інших конструкцій. Показник, який здатний витримати герметик SomaFix RTV становить до + 3500С градусів.

Поряд з безліччю подібних засобів, силікон SomaFix RTV має ряд переваг, серед яких і висока адгезія, особливо до непористим поверхонь. До них можна віднести емальовану поверхню, алюміній, фарфор, керамічну поверхню. Також силікон сприяє відмінному ущільнення на таких поверхнях, як дерево і цегла. Не рекомендується застосування на акрилової поверхні, щоб уникнути неякісного результату.

Також не бажано використовувати засіб з металом, який схильний до корозії (іржавіння). Засіб відрізняється надійністю, практичністю і стійкістю до зовнішніх факторів, таких як побутова хімія, волога і так далі. Рекомендується для:

  • герметизації труб і стиків в печах промислового і будівельного типу;
  • склеювання термопанелей;
  • монтажних, а також гідроізоляційних робіт, виконуваних на термостійких конструкціях.

Для надійного результату рекомендується наносити герметик при температурі від 5 до 40 градусів. Дотримуючись певних правил використання, тривалість і надійність виконаних робіт значно підвищується. Допустима робоча температура для герметики становить від -40 ° С до + 350 ° С.

До затвердіння
Температура використання +5ºC /+40ºC
Час застигання 18 хв
Густина 1,03г/см3
Після затвердіння
Термостійкість від -40ºC до +350ºC
Твердість по Шору 25
Основні характеристики
Об'єм балона 310мл
Основа Ацетоксіл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари