044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Монтажна піна Soma Fix Mega Ultra 850мл прфесійна (61874023)

Виробник: Soma Fix
Модель: 61874023-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Професійна монтажна піна під пістолет Soma Fix Mega Ultra розроблена для роботи з крихкими конструкціями. Її відмінність від стандартної піни у високому відсотку контрольованого розширення. Піна сильніше розширюється в момент затвердіння, але не викликає деформацію навіть самих м'яких і тендітних конструкцій. Контрольоване розширення працює наступним чином, в момент розширення піна зустрічає перешкоду і починає стискатися, при цьому досягається максимально висока якість заповнення і цілісність конструкцій. Це стало можливим після впровадження в склад піни синтетичного каучуку, який надає застиглої піні невеликий коефіцієнт еластичності.

Монтажна піна Soma Fix Mega Ultra показує відмінні результати при роботі з конструкціями, що працюють в зонах сильної вібрації. Це насосні станції, генераторні вузли, трансформаторні кімнати.

Особливості монтажної піни Soma Fix Mega Ultra

Контрольоване розширення. Дозволяє використовувати піну в м'яких і тендітних конструкціях без ризику деформації.
Обсяг вільної піни. З одного балона виходить не менше 75 літрів робочої піни, що на багато більше ніж у стандартних аналогів.
Висока адгезія. Відмінні клеючі властивості піни забезпечують високу надійність і герметичність конструкції. Піна не працює з поліетиленом, жирними або дуже брудними поверхнями .

Зберігання

Зберігати балони з піною в прохолодному приміщенні на відстані від нагрівальних приладів і відкритого вогню. Не допускається зберігання в горизонтальному положенні тільки у вертикальному, клапаном вгору. Зберігати на полицях висотою не більше 1 м щоб уникнути вибуху або псування балона від удару. Гарантійний термін зберігання 15 місяців з дати виготовлення (вказана біля клапана).
Берегти від дітей!!!

 

 

До затвердіння
Температура використання 0°С / +35°С
Час застигання 8-10хв
Густина 17 - 20 кг/м3
Основні характеристики
Вторинне розширення 19%
Об'єм балона 870мл
Тип провесійна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари