044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Монтажна піна Soma Fix Mega 850мл професійна

Виробник: Soma Fix
Модель: 61874009-06

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Професійна монтажна піна Soma Fix Mega 850мл призначена для монтажу вікон, дверей, ущільнення щілин і для заповнення швів. Продукт характерезуеться контрольованим розширенням що в свою чергу гарантує цілісність і відсутність деформацій в конструкціях. Піна має дрібнопористу структуру що гарантує міцність і довговічність застиглої маси. Застигла піна абсолютно безпечна для людей і тварин. Твердіння піни відбувається за рахунок хімічної реакції з вологою повітря.

Застигла піна абсолютно безпечна для людей і тварин. Монтажна піна Soma Fix Mega має відмінну адгезію до всіх матеріалів, виняток становлять жирні поверхні і поверхні з поліетилену.

Галузь застосування

  • При монтажі вікон
  • При монтажі дверей
  • Для заповнення порожнин між трубами і проводами
  • При монтажі покрівельних матеріалів
  • При монтажі перегородок

Спосіб застосування

Монтажну піну Soma Fix Mega 850мл можна наносити при температурі 0 ° C до + 35 ° C. Температура балона повинна бути не менше 20 ° C, в іншому випадку корисний вихід піни може різко знизитися. Для підтримки необхідної температури, рекомендується час від часу опускати балон в ємність з теплою водою. Перед початком робіт балон з піною ретельно струснути, одягнути на пістолет і до роботи вона готова. Швидкість виходу піни з балона регулюється шляхом плавного натискання пускової клавіші на пістолеті. Якщо швидкість виходу різко впала це говорить про те, що балон переохолодився або закінчилася робоча маса. У першому випадку необхідно нагріти балон, не знімаючи з пістолета до температури + 25 ° C.

Монтажна піна Soma Fix Mega 850мл професійна повинна зберігатися в теплому приміщенні далеко від вогню. Не кидати і не розбирати балон з піною. Берегти від дітей

До затвердіння
Час застигання 8-10 хв
Густина 20 кг/м3
Основні характеристики
Кількість вільної піни (л) 65
Об'єм балона 850мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари