044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для пінополістиролу Tytan WB70

Виробник: Selena
Модель: 206-01

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Готовий до застосування клей для пінополістиролу Tytan WB70 на основі акрилової емульсії, призначений для міцного і швидкого приклеювання пінополістирольних декоративних елементів до будь-якої поверхні.

Переваги

Швидке початкове схоплення забезпечує надійне фіксування елемента протягом 1хвилини, вам не доведеться довго чекати, поки застигне клей або у вас набрякнуть руки. Ця властивість відіграє вирішальну роль, якщо мова йде про монтаж декоративних елементів на стелі.

Відсутність розчинників у складі клею гарантує цілісність ваших пінополістирольних елементів. На відміну від подібних клеїв на основі розчинників, Tytan WB70 абсолютно не руйнує структуру пінополістиролу.

Акрилова основа клею для пінополістиролу Tytan WB70 абсолютно не токсична і не має запаху. Крім того акрил додає клею стійкість до стікання на вертикальних поверхнях...

Застосування

Відрізати кінчик картриджа трохи вище різьблення і прикріпити пластиковий аплікатор. Кінчик аплікатора обрізати на товщину проектованого шару. Вставити картридж в пістолет і до застосування він готовий.
Поверхні що склеюються повинні бути очищені від пилу і забруднень. Наносити на відстані не менше 2см від краю пінополістирольного елемента суцільним шаром або точково. Після нанесення поверхні що склеюються з'єднати з невеликим зусиллям і потримати 30-50 секунд..

Техніка безпеки та зберігання

При роботі з клеєм для пінополістиролу Tytan WB70 дотримуйтеся стандартних правил особистої гігієни. Не розбирати і не кидати картридж. При попаданні всередину негайно звернутися до лікаря і показати етикетку.

Тримати подалі від відкритого вогню та нагрівальних приладів. Берегти від дітей. Під час зберігання кришка аплікатора повинна бути щільно закрита.

Основні характеристики
Тип клей

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре