044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Клей для паркету Artelit PB-140 двокомпонентний

Виробник: Selena
Модель: 215-01

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Двокомпонентний клей для паркету «Artelit PB-140» на базі поліуретанового в`яжучого призначений для приклеювання паркету з усіх видів деревини. Клей прекрасно підходить для монтажу паркету як з екзотичних порід дерева так і традиційних. «Artelit PB-140» ідеальний для монтажу паркету і паркетної дошки на підлоги з підігрівом. На відміну від традиційного клею, PB-140 твердне не за рахунок випаровування розчинника або реакції з повітряною вологою. Цей клей полімеризується за рахунок хімічної реакції між компонентами, утворюючи при цьому міцний і еластичний полімер. Після повного затвердіння клей набуває стійкість до води і механічних пошкоджень.

Переваги

  • Відмінна адгезія до білшості будівельних поверхонь.
  • Висока механічна міцність та еластичність.
  • Плавна швидкість полимерізації що не залежить від умов оточуючого середовища.
  • Підходить для монтажу всіх видів паркету.

Нанесення паркетного клею Artelit PB-140

Перед нанесенням необхідно змішати компоненти «А» і «В», потім перемішати до однорідної маси за допомогою дриля із спеціальною насадкою. Час початку схоплювання клею 90хв, необхідно використовувати його за цей час. Наносити клей на поверхню рекомендується за допомогою спеціального шпателя «В3», клейові смуги повинні бути перпендикулярні напрямку укладання паркету.


Техника безпеки та зберігання

При роботі з клеєм для паркету Artelit PB-140 дотримуйтеся стандартних правил техніки безпеки. Не працюйте поблизу відкритого вогню та нагрівальних приладів. Не вдихайте пари і уникайте попадання на відкриті ділянки шкіри.

Тримати подалі від вогню та в недоступних для дітей місцях. Під час зберігання кришки з ємностями повинні бути щільно закриті. Рекомендована температура зберігання від + 10 ° С до + 25 ° С.


До затвердіння
Система затвердіння хімічна реакція
Після затвердіння
Термостійкість від -40°С до +80°С
Основні характеристики
Колір бежевий
Час повного застигання 3 - 5 діб
Основа поліол та поліізоцианат
Час придатності до роботи 90 хвилин
Витрата 0,5 - 1,5кг/м2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари