044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Лак BS-18 для мозаїчних штукатурок

Виробник: Anserglob
Модель: BS-18
Лак BS-18 для мозаїчних штукатурок

Товар з архіву

Даний продукт на даний час знятий з продажу, можливо з якихось причин він перестав відповідати вимогам покупців, або виробник відмовився від подальшого виробництва.

Будь ласка передзвоніть за допомогою одного з телефонів зазначених у верхній частині сторінки і наші консультанти допоможуть вам підібрати гідну заміну.

Цей лак був спеціально розроблений для обробки поверхні мозаїчних штукатурок « BAYRAMIX » , лак можна наносити практично на будь-які поверхні , у тому числі і на цоколя будівель. На відміну від своїх конкурентів акриловий лак BS- 18 в застиглому вигляді має більш високу пластичність , ця властивість допомагає йому переносити більш глибокі деформації без руйнування. Завдяки пластифікаторам які входять до його складу , лак рівномірно наноситься на поверхню мозаїчної штукатурки огортаючи кожне зернятко . Це унікальна властивість BS- 18 зберігає виразність структури мозаїчної штукатурки і підкреслює глибину і насиченість кольору. Оброблена за допомогою BS- 18 мозаїчна штукатурка менш схильна до забруднення і відмінно миється. Багато власників будинків наносять лак на облицювальну цеглу , після цього лак не тільки підкреслює виразність цегляної кладки , а й перешкоджає появі білих висолів.

Після повного висихання BS- 18 стає абсолютно безпечним для людини і тварин. Тому лак можна використовувати як всередині так і зовні будівлі. На відміну від нітролаків , Лак BS- 18 не має ніякого запаху , вам не доведеться користуватися распіратором і  вам не доведеться пити аспірин щоб позбутися головного болю. Лак настільки легкий в нанесенні , що з цим процесом може впоратися навіть дитина. Повністю висохлий лак не тільки не підтримує горіння , але і є справжньою перешкодою для вогню. Розкладаючись під дією високої температури лак BS- 18 виділяє багато вуглекислого газу який моментально гасить полум'я .

Технічні характеристики

 

Колір молочно-білий
Густина близько 1,02 г/см3
Час висихання 1-2 год при 250С
Надбання стійкості до впливу атмосферних опадів 48 годин
Температура поверхні від +50С до +300С
Температура єксплуатації від -300С до +800С

Негативний момент

Лак швидко висихає, тому якщо він потрапить куди не треба і встигне висохнути, то потім його дуже важко видалити з поверхні. Уважно за цим стежте, якщо лак потрапив не туди куди треба, негайно витріть його вологою ганчіркою.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари