(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Акрилова штукатурка (короїд) PROFI

Виробник: Anserglob
Модель: lb090003-01
779.68грн

  • Наявність: Немає на складі


Декоративна штукатурка акрилова  ANSERGLOB PROFI з фактурою короїда


Декоративна акрилова штукатурна суміш ANSERGLOB PROFI з структурою короїда та розміром зерна від 2,0 мм; до 2,5 мм застосовується для створення декоративного , тонкошарового штукатурного шару як на внутрішніх , так і на зовнішніх стінах будівлі , а також застосовується як фінішний декоративний шар в системі скріпленої теплоізоляції від торгової марки ANSERGLOB . Може наноситься практично на будь-яку мінеральну поверхню , такі як цементно- вапняні і цементно- піщані штукатурні поверхні ( віком 28 діб і вологістю менше 4% , на гіпсові штукатурки ( вологістю менше 1 %); бетонні поверхні ( віком 3 місяці і вологістю не більше 4 %) і т.д. Вкрай не рекомендується для нанесення на цоколі будівель. Декоративна штукатурна суміш ANSERGLOB PROFI це матеріал для професійного нанесення , має дуже високу щільністю і в'язкість , за рахунок цього досягається більш яскраво виражена структура короїда на поверхнях.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Товщина штукатурного шару     2,0 мм; 2,5 мм
Густина  матеріалу    1700 кг/м³
Час утворення на поверхні плівки     через 20 хвилин
Адгезія до поверхні(прилипання)     не менше 0,5-0,7 МПа
Надбання стійкості до впливу атмосферних опадів     через 24-25годин
Паропроникність от    0,02 мг/м.ч.Па
Температура поверхонь     від +5°С до +30°С
Температура експлуатації     від -30°С до +80°С
 

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХОНЬ

 

Підготовка поверхонь проводиться згідно СНиП 3.04.01-87 та вимог ДБН В.2.6- 22 -2001. Поверхні мають бути міцними , очищеними від пилу , забруднень , емульсійних або маслянних фарб , вапна , жиру. При опоряджувальних роботах перед нанесенням Короїд PROFI слабкі ділянки поверхні потрібно ретельно видалити або підсилити. Нерівності на поверхнях необхідно вирівняти штукатуркою ANSERGLOB BCT 20 або шпаклювальною фінішної сумішшю ANSERGLOB BCT 25 . Щільні і міцні бетонні поверхні перед нанесенням Короїд PROFI попередньо необхідно обробити кварцовою грунт- фарбою ANSERGLOB EG 62 . Гіпсові поверхні або поверхні з сильним водопоглинанням , наприклад цементно- піщані штукатурки або цементно -вапняні штукатурки необхідно спочатку прогрунтувати одним з грунтів глибокого проникнення ANSERGLOB і потім вже наносити грунт- фарбу ANSERGLOB EG 62 ( Quartz grunt ) , витримати до повного висихання. Малярські покриття  клейового складу або вапняної фарби необхідно ретельно видалити , а поверхню прогрунтувати ANSERGLOB EG 62 . Старі покриття з масляної або полімерною фарби потрібно зняти механічним методом або за допомогою розчинників і обробити всю поверхню грунт- фарбою ANSERGLOB EG 62 ( Quartz grunt ) і витримати не менше 3 - 6 годин. Грунт- фарбу ANSERGLOB EG 62 ( Quartz grunt ) рекомендується застосовувати в кольорі максимально наближеному до кольору ANSERGLOB Короїд PROFI

СПОСІБ НАНЕСЕНИЯ

Вміст ємності перемішати , при необхідності додати води в кількості не більше 80-100 мл на 25 кг. Короїд PROFI наноситься на поверхні за допомогою терки з нержавіючої сталі, яку необхідно тримати під кутом 60 градусів відносно поверхні. Через 10 - 20 хвилин , коли суміш перестане липнути до інструментів , штукатурці потрібно надати фактуру за допомогою пластикової терки . При виконанні процесу з формування фактури інструмент потрібно тримати паралельно до основи. У залежності від часу , швидкості і напряму рухів пластикової терки можна отримати різноманітні вертикальні , горизонтальні , перехресні кругові борозни. Роботи на одній поверхні потрібно виконувати без перерв , дотримуючись суворого правила " мокре по мокрому" , не допускаючи засихання затертих шарів до нанесення наступних . У разі перерви в роботах , приклеїти малярський скотч уздовж лінії , де планується завершення робіт , нанести Короїд PROFI із заходом на скотч і надати йому бажану фактуру. Після чого скотч відразу зняти разом із залишком свіжої штукатурки. Заборонено користуватися ржавіючим ємностями і інструментами.

Увага: При перемішуванні тонованої декоративної акрилової штукатурки ANSERGLOB PROFI необхідно додатково використовувати гвинтову мішалку.
 

ВИТРАТА

 

Середня витрата материалу складае:
 при зерні 2,0 мм - 2,9 кг/м²;
 при зерні 2,5 мм - 3,6 кг/м²;

 

ПРИМІТКА

 

Для ідентичності кольору готової штукатурки рекомендується використовувати продукцію з однієї партії, воду з одного і того ж джерела, і в одній і тій  кількості на об'єм. Нанесений на поверхню матеріал, необхідно захистити протягом 3 діб від дощу. Роботу слід виконувати при температурах від +5 С до +30 С. Всі зазначені рекомендації ефективні при температурі +20 С і відносній вологості повітря 60-62%. За інших умов час застигання штукатурки може змінюватися.

При виконанні роботи оброблювану поверхню потрібно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також високої вологості (дощу або туману).
 

УПАКОВКА

 

Пластикове відро - 25 кг.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари