(066) 174-61-41
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальні електроди Патон АНО-21 (592005)

Модель: 592005-06
42.00грн

  • Наявність: Немає на складі


Стандартний тип електродів високої якості від відомого виробника. Даний тип електродів призначений для проведення більшості стандартних зварювальних робіт з електродугового зварювання. Електроди АНО-21 Можна використовувати як з традиційними зварювальними апаратами трансформаторного типу, так і з апаратами інверторного типу на IGBT транзисторах. Ще одна особливість АНО-21 полягає в можливості використання їх як на прямій, так і на зворотній полярності, це значно розширює сферу їх застосування.

Електроди покриті якісним рутил-іонним покриттям, що забезпечуює мінімальну витрату металу за рахунок зменшення розбризкування, а також полегшує первинне і вторинне запалювання.

Електроди АНО-21 мають високу плинність, ця властивість дозволяє зварювати метали товщиною до 10мм.

Техніка безпеки і зберігання

В першу чергу необхідно дотримуватися техніки безпеки при роботі з електроприладами. При виконанні зварювальних робіт обов'язково використовуйте засоби індивідуального захисту. (Зварювальна маска, брезентова куртка і штани, міцне закрите взуття на товстій підошві, рукавички). Перед початком робіт перевірте зварювальні кабелі на цілісність.

Зберігання

Зварювальні електроди Патон АНО-21 не вимагають до себе особливих умов зберігання. Однак рекомендується, щоб уникнути пошкодження рутилового шару і деформації, а також зниження технічних характеристик - виконувати прості умови:

  • Не зберігати в мокрих приміщеннях
  • Зберігати в оригінальній упаковці

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре