044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Шліфувальний круг KRONEX (72287000)

Модель: 72287000-06
17.00грн

  • Наявність: Є в наявності


На відміну від звичайних абразивних дисків з плоскою структурою, шліфувальний круг KRONEX має вигнутий профіль, що дозволяє приховати шпиндель і притискну гайку в профілі диска, це дає можливість працювати всією площею круга, що позитивно позначається на ефективності виконання робіт. Сама структура шліфувального круга складається на 95% з сульфату алюмінію, решта 5% складають оксид титану і присадки, які збільшують міцність кола і запобігають забивання порів продуктами шліфування. Вся структура кола, армована скловолоконною сіткою, що забезпечує еластичність круга і стійкість до пошкоджень.

Особливості шліфувального круга KRONEX

  • Абразивна структура не містить блокуючих компонентів заліза, сірки і хлору, це забезпечує стабільну роботу і відсутність пригорання на оброблюваної поверхні.
  • Подвійне армування структури дрібнопористою склопластиковою сіткою забезпечує безпеку в роботі і ефективність обробки поверхні.
  • Діаметр посадкового гнізда 22,23мм дозволяє використовувати шліфувальний круг KRONEX на всіх КШМ різної потужності.
  • Спеціальна присадка запобігає забиванню порів продуктами шліфування забезпечуючи ефективний результат роботи на весь період роботи.

Техніка безпеки

Робота з шліфувальними кругами передбачає використання відповідних електроінструментів, не нехтуйте стандартними вимогами роботи з електрообладнанням. Також використовуйте під час роботи засоби індивідуального захисту.

Зберігання

Не допускайте потрапляння води і хімічно агресивних речовин на поверхню круга. Рекомендується зберігати абразивні круги на спеціально відведених стелажах. Не кидати і не допускати падіння шліфувального круга. Не ставить на круги сторонні предмети.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари