044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Абразивний круг KRONEX для різання каменю (72282000)

Модель: 72282000-06
12.00грн

  • Наявність: Немає на складі


Абразивний круг для різання каменю KRONEX створений для різання всіх видів природних і штучних каменів, а також твердих будівельних матеріалів включаючи бетон, цегла, піноблок і вироби з кераміки. Завдяки застосуванню передових технологій і вітчизняних компонентів, абразивні круги KRONEX не поступаються за якістю абразивам від провідних виробників. При виготовленні круга застосовано подвійне армування составу за допомогою скловолоконої сітки, це забезпечує додаткову пружність круга і стійкість до стирання. Під торговою маркою KRONEX виробляються круги діаметром від 115мм до 230мм для УШМ (болгарок) з діаметром шпинделя 22,23мм.

Технічні особливості круга для каменю KRONEX

  • Щільна і пружна структура забезпечує тривалу і безпечну роботу.
  • Особлива структура абразиву дозволяє виконувати роботу з мінімальними навантаженнями на електроінструмент, що позитивно позначається на терміні служби інструменту.
  • У складі круга відсутні такі шкідливі речовини як залізо хлор і сірка, завдяки цьому оброблювані вироби не пригоряють, що спрощує їх подальшу обробку.
  • Ретельно підібраний склад абразивного круга забезпечує мінімальну вартість різу.
  • Спеціальна добавка в складі круга запобігає забиванню порів продуктами різання і забезпечує тим самим якісну і швидку роботу на весь період експлуатації.

Безпека

Перед установкою абразивного круга KRONEX на болгарку, переконайтеся в його цілісності. Прослідкуйте щоб притискна гайка що фіксує круг була закручена до упору. При виконанні робіт використовуйте захисні рукавички, спеціальне взуття, пилову маску і захисні окуляри.

<div align="center">
    <iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iB6NlMFNA14?rel=0" width="560"></iframe></div>

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари