(096) 95-94-992
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Абразивний круг АТАМАН для обробки каменю (65015000)

Модель: 65015000-06
13.00грн

  • Наявність: Є в наявності

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25

Абразивні круги для різання каменю від торгової марки ATAMAN створені з якісного корунду на бакелітовій зв'язці. Технологія виробництва круга передбачає подвійне двостороннє армування, що забезпечує високу зносостійкість і ефективність. За допомогою круга для обробки каменю ATAMAN можна різати будь-який тип цегли, піноблоки, шлакоблоки, бетон і всі природні види каменю. За своїми технічними характеристиками круг ATAMAN абсолютно не поступається своїм закордонним аналогам, а за деякими характеристиками навіть перевищує. Однак найвагомішим аргументом на користь кола ATAMAN є його вартість. Круг ATAMAN коштує в рази дешевше аналогів від світових лідерів. На відміну від дорогих алмазних кругів для різання каменю, круг ATAMAN зношується набагато швидше, однак вартість його в багато разів нижче алмазного круга. Дешевше купити кілька кругів ATAMAN ніж один алмазний.

Особливості круга для обробки каменю ATAMAN

Створено методом гарячого запікання - це забезпечує більш дрібнопористу структуру абразиву підвищуючи тим самим зносостійкість.

Подвійне армування - виконує дві функції, знижує швидкість стирання абразиву і тим самим підвищує зносостійкість, плюс запобігає розтріскуванню круга під час роботи підвищуючи тим самим безпеку використання.

Техніка безпеки

Перед установкою на болгарку перевірте круг на цілісність, на ньому не повинно бути відколів і тріщин. Працюйте тільки в захисних рукавичках, не використовуйте болгарку без захисного кожуха. Також використовуйте спеціальні захисні окуляри. Не застосовуйте круг для різання інших матеріалів.

зберігання

У процесі зберігання не допускайте тривалий вплив вологи на круг. Не ставити зверху інші предмети.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари