044 384 35 46
ПН-ПТ: 08:30 - 17:00 СБ: 09:00 - 14:00 НД: вихідний

Зварювальний напівавтомат Дніпро-М MIG/MMA 190 (70198002)

Виробник: Дніпро-М
Модель: 70198002-06
10 680.00грн

  • Наявність: Немає на складі

Зварювальний напівавтомат інверторного типу Дніпро-М MIG / MMA 190 відноситься до групи професійних зварювальних апаратів інверторного типу. Цим інвертором можна проводити зварювальні роботи як електродами для зварювання товстих металів, так і зварювальним дротом для зварювання тонких металів таких як кузова автомобілів. ММА 190 дозволяє працювати як на прямій, так і на зворотній полярності. На прямій полярності, коли електрод підключається до мінуса, досягається максимальна ступінь проварки металу. На зворотній, коли електрод підключений до плюса, легко наплавляється електрод. Також існує можливість змінити полярність при роботі дротом за допомогою перемикача в середині корпусу.

Особлива конструкція протягання дроту виконана з металу і дозволяє працювати дротом з флюсом.

Для більш тонкого налаштування зварювального інвертора при роботі з електродами є регулятор сили струму від 10А до 190А. У режимі роботи зі зварювальним дротом є можливість регулювання швидкості подачі дроту, а також напруги в вольтах. Також передбачена кнопка швидкої подачі дроту, що полегшує її зміну.

Варто відзначити, що зварювальний інвертор Дніпро-М MIG / MMA 190 укомплектований швидкознімним рукавом для подачі дроту. Монтаж і демонтаж рукава займає не більше однієї хвилини.

У зварювальному напівавтоматі інверторного типу Дніпро-М MIG / MMA 190 передбачені додаткові функції, що стали вже нормою для зварювальних апаратів Дніпро-М:

  • Потужний мережевий фільтр. Захищає електричну мережу від кидків напруги за рахунок гасять конденсаторів, а також дозволяє працювати інвертором при зниженій напрузі до 160V.
  • Система HotStart дозволяє швидко розігріти електрод на старті за рахунок короткого одноразового імпульсу високої потужності.
  • Система AntiStyck запобігає залипання електрода за рахунок миттєвого зниження робочої напруги.

Гарантія 36 місяців.

Основні характеристики
Захист від перегріву єсть
Зварювальний ток 210А
Робоча напруга (Вольт) 220
Товщіна шару 10мм
Діаметер електроду (мм) 4
Захист від залипання єсть
Швидке запалення єсть

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари